#مهسا_امینی

بهترین روش ارتقا سریع تفنگ ها در Modern Warfare 2

کاربران خلاق بار دیگر منجی ما شدند!

ارتقا تفنگ ها در Modern Warfare 2

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها در بازی‌های کالاف دیوتی، باز گشایی و ارتقا سطح تفنگ‌ها است که در جدیدترین نسخه این سری بازی تغییراتی عمده به خود دیده است. به تازگی روشی جدید برای ارتقا تفنگ ها در Modern Warfare 2 کشف شده که بدون شک بسیاری را شاد خواهد کرد.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 از راه نرسیده با فروشی بی سابقه غوغا به پا کرده و همانطور که انتظار داشتیم، ازدیاد کاربران در این بازی باعث شده روش‌های زیادی برای ارتقا سریع تفنگ‌ها پیدا شود! جدیدترین روش کشف شده برای ارتقا تفنگ ها در Modern Warfare 2، زمان بسیاری را برای شما ذخیره می‌کند.

شخصی با نام MozM- در شبکه اجتماعی ردیت، به تازگی روشی برای ارتقا تفنگ ها در Modern Warfare 2 ارائه داده که کاربران را به شدت خوشحال کرده است. این روش به کاربران اجازه می‌دهد که چندین تفنگ را در آن واحد ارتقا دهند. شما برای این کار باید عموم تمرکز خود را بر مد Kill Confirmed بازی قرار دهید که پس از کشتن هر دشمن و برداشتن پلاک آن‌ها، ایکس پی (XP) اضافه دریافت می‌کنید. برداشتن پلاک هر دشمن کشته شده در بازی، ۷۵ ایکس پی به تفنگ شما می‌دهد. پس برای ارتقا دو تفنگ به صورت همزمان، شما دشمن را با تفنگ اصلی خود کشته، ولی پلاک را در حالی بر می‌دارید که به تفنگ دوم خود سوییچ کرده‌اید.

با استفاده از این روش شما می‌توانید بدون آنکه از تفنگ دوم خود استفاده کنید، آن را به راحتی ارتقا دهید. حالت Kill Confirmed به طور کلی نسبت به حالت محبوب Team Deathmatch ایکس پی بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربری که این روش را معرفی کرده، به راحتی سلاح‌هایی چون RPG-7 و Riot Shield که ارتقا سطح آن‌ها سخت است را به راحتی به طور کامل ارتقا داده است.

در کنار آن‌ها، شما می‌توانید با کشتن دشمنان با استفاده از تفنگ اصلی خود، آن را به سرعت ارتقا داده و دیگر تفنگ‌های هم خانواده را بازگشایی کنید. باید به این نکته اشاره داشت که این کاربر توانسته دو سلاح RPG-7 و Riot Shield را در حالی ارتقا دهد که هرگز با آن‌ها کسی را نکشته است!

روش ارائه شده توسط MozM- طی روزهای اخیر به وفور در میان کاربران دیده شده و ارتقا سریع تفنگ‌ها و دریافت ایکس پی بیشتر در حالت Kill Confirmed، این حالت را تبدیل به یکی از محبوب‌ترین حالت‌های بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ کرده است. همانطور که انتظار می‌رفت کاربران در پاسخ به روش MozM-، روش‌های دیگری برای کسب ایکس پی بیشتر ارائه دادند. برخی کاربران نوشتند که شما می‌توانید با استفاده از PILA، کیل استریک دشمنان را ساقط کنید و پیش از دریافت ایکس پی، به تفنگ اصلی خود سوییچ کنید تا ایکس پی به تفنگ اصلی شما تعلق بگیرد.

روش باز گشایی تفنگ‌ها در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 تغییرات بسیاری نسبت به نسخه‌های پیشین داشته و نیازمند پشت سر گذاشتن چالش‌های سخت، اما شیرینی است. روشی که امروز ارائه شد، می‌تواند کمک شایانی به شما در باز گشایی تفنگ‌هایی از جمله Lachmann Sub و F22 Hurricane که باز گشایی آن‌ها دشوار است، بکند.

دیگر خوبی این روش، سرگرم کننده بودن حالت Kill Confirmed است. این حالت از گذشته بسیار پر طرفدار بوده و کاربران همیشه علاقه خاصی به این حالت داشته‌اند و حال با پیدایش روشی عالی برای باز گشایی سریع تفنگ‌ها، بدون شک کاربران بیشتری جذب آن خواهند شد.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در حال حاضر برای خرید و تجربه در کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره روش جدید ارتقا تفنگ ها در Modern Warfare 2 چیست؟ آیا شما از این روش استفاده می‌کنید؟ نظرات و تجربیات خود را درباره این بازی و روش با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا