بخش Spec Ops بازی Modern Warfare 2

هر آنچه از بخش Spec Ops بازی Modern Warfare 2 می‌دانیم

تلاش قابل ستایش اینفینیتی وارد برای پاک کردن خاطرات تلخ!

بخش Spec Ops بازی Modern Warfare 2 یکی از مورد انتظارترین بخش‌های این بازی است که می‌تواند ما را به کودکی برده و خاطرات زیبایی را برایمان فراهم کند. در این مطلب قصد داریم نگاهی به تمام اطلاعات موجود از بخش Spec Ops بازی Modern Warfare 2 داشته باشیم.

سال‌های بسیاری است که هر بازی کالاف دیوتی در کنار دو حالت اصلی داستانی و آنلاین چند نفره، یک حالت سوم اصلی دیگر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. دو استودیو دیگر تحت نظر اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) یعنی تری آرک (Treyarch) و اسلج همر گیمز (Sledgehammer Games) بخش محبوب زامبی را ارائه می‌دهند و این در حالی است که تیم اینفینیتی وارد معمولا بخش Co-Op اختصاصی خود با نام Spec Ops را در سری بازی مدرن وارفر عرضه می‌کند.

مراحل بخش Spec Ops بازی Modern Warfare 2

ما در نسخه سال ۲۰۱۹ سری بازی کالاف دیوتی که Call of Duty Modern Warfare نام داشت نیز این بخش را تجربه کردیم و حال این بخش از نو در بازی جدید آن‌ها یعنی Call of Duty Modern Warfare 2 حضور دارد. توسعه دهندگان بازی مدرن وارفر ۲، بخش Spec Ops را نسخه تکمیل شده همین حالت در بازی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹ می‌دانند. بخش Spec Ops شامل سه مرحله شده که در ادامه آن‌ها را به طور جداگانه تشریح می‌کنیم.

مرحله Low Profile

در تاریکی شب وارد شهری می‌شوید که القتله در آن حضور داشته و باید پیش از فرار کردن، برخی اطلاعات سری را جمع آوری کنید. عملیات مخفیانه کلید بقای شما در Low Profile است.

مرحله Denied Area

چندین برج تدافعی SAM از ورود نیروهای پشتیبانی به منطقه ال مزره جلوگیری می‌کنند. با استفاده از وسایل نقلیه متفاوت در خیابان‌های منطقه حرکت کرده و برج‌ها را از بین می‌برید و در پایان با استفاده از هواپیما از منطقه فرار می‌کنید.

مرحله Defender: Mt Zaya

این مرحله همچون نامه‌ای عاشقانه به طرفداران اصیل بخش Spec Ops است. در این مرحله باید از رصد خانه در برابر نیروهای دشمن که هدفشان منفجر کردن بمب است حفاظت کنید. دشمنان به صورت موج موج در برابر شما قرار گرفته و شما بین هر موج قادر به صرف پول خود برای خرید آیتم‌های مختلف هستید.

همانطور که می‌دانید، بخش Spec Ops بازی مدرن وارفر سال ۲۰۱۹ چندان چنگی به دل نمی‌زد و حال ما امیدواریم که این بخش در مدرن وارفر ۲ بتواند ما و البته طرفداران پر و پا قرص این بخش را راضی نگه دارد.

کیت‌های مختلف بخش Spec Ops بازی Modern Warfare 2

بخش Spec Ops بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ از مکانیسمی جدید با نام کیت (Kit) بهره می‌برد. هر کیت در این بخش ویژگی‌ها مربوط به خود را داشته و هر کدام دارای ۵ سطح هستند. هر اپراتور در بازی به کوله پشتی دسترسی داشته که در آن تمام آیتم‌های مربوط به یک کیت را جای می‌دهد. همانطور که در ابتدا نیز اشاره شد هر کیت شامل محتویات اختصاصی خود از جمله پرک‌ها، فیلد آپگریدها و همچنین کیل استریک اختصاصی خود می‌شوند. در ادامه نگاهی به تمام کیت‌های این بخش خواهیم داشت.

کیت Assault

همانطور که از نام کیت مشخص است، افرادی که بیشتر در بخش جلویی گروه هستند از این کیت استقبال می‌کنند. کیت Assault به شما قدرت استفاده از فیلد آپگرید Armor Box و در سطح‌های بالایی قدرت استفاده از مینی گان و جاگرنات را می‌دهد. علاوه بر آن در این کیت، ظرفیت نگه داری آرمور و استیم‌های رایگان شما بیش از دیگر کیت‌ها می‌شود.

کیت Medic

این کیت مختص افرادی است که علاقه به پشتیبانی تیم خود دارند و هدف اصلی آن ریوایو کردن هم تیمی‌ها است. شما در این کیت سلاح ریوایو از راه دور دریافت می‌کند. لازم به ذکر است که در سطوح بالاتر، این کیت از Bomb Drone و کلیمور و مین‌های ضد تانک رایگان بهره مند می‌شود.

کیت Recon

در این کیت هدف شما شناسایی دشمنان و به طور کلی اطلاعات مورد نیاز مرحله است و این کار با استفاده از دستگاه اسنپ شات آسان‌تر می‌شود. در سطوح بالاتر این کیت، شما قدرت پر کردن دوباره آیتم‌های خود به طور خودکار را دریافت کرده و همچنین قادر به حمل وسایل اضافه، سنسور ضربان قلب و دوربین شناسایی خواهید بود.

در پایان باید اشاره داشت که سطح کیت‌ها تنها از طریق ستاره‌های دریافتی در مراحل و همچنین چالش‌های مرتبط با آن‌ها امکان پذیر است. به گفته توسعه دهندگان، با آغاز فصل اول بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۱۶ نوامبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۲۵ آبان ماه سال ۱۴۰۱، ما کیت‌های بیشتری دریافت خواهیم کرد. نظر شما درباره بخش Spec Ops بازی Modern Warfare 2 چیست؟ فکر می‌کنید این بخش بتواند از نو دل کاربران را به دست آورده و خاطرات تلخ این بخش در نسخه پیشین را پاک کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا