نگاهی به بخش Gunsmith بازی Call of Duty Modern Warfare 2

تغییراتی عمده، کاربردی و غافلگیر کننده در انتظار ماست!

نگاهی به بخش Gunsmith بازی Call of Duty Modern Warfare 2 نیما خدارحمی ۰ ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
بخش Gunsmith بازی Call of Duty Modern Warfare 2

روز گذشته اینفینیتی وارد نگاهی عمیق به بخش Gunsmith بازی Call of Duty Modern Warfare 2 داشت که تغییراتی عمده نسبت به نسخه‌های پیشین به خود دیده است. در ادامه نگاهی به تغییرات و گفته‌های توسعه دهندگان درباره این بخش خواهیم داشت.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی کالاف دیوتی طی سال‌های اخیر، بخش Gunsmith بوده که شما در آن می‌توانید سلاح‌های خود را به لطف افزونه‌های مختلف شخصی سازی کنید تا نتیجه بهتری در مبارزات بگیرید. روز گذشته توسعه دهندگان بازی Call of Duty Modern Warfare 2 به تشریح بخش Gunsmith این بازی پرداختند که به نظر پیشرفت بسیار بزرگی نسبت به نسخه‌های پیشین داشته است. بخش Gunsmith بازی Call of Duty Modern Warfare 2 با نام Gunsmith 2.0 شناخته می‌شود.

بخش گان اسمیت اولین بار در بازی Call of Duty Black Ops 3 دیده شد و پس از آن، تمام نسخه‌های کالاف دیوتی از این بخش بسیار مهم و البته سرگرم کننده بهره برده که به کاربران اجازه داده سلاح‌های خود را به شکل دلخواه شخصی سازی کنند. استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) باور دارد که ویژگی‌های جدید Gunsmith 2.0 شما را در روز ۶ آبان ماه، روز انتشار نسخه نهایی بازی Call of Duty Modern Warfare 2، غافلگیر خواهند کرد.

در نسخه‌های پیشین سری بازی کالاف دیوتی، کاربران قادر به شخصی سازی تقریبا تمام اجزای سلاح خود از جمله قنداق، خشاب و لوله اصلی بودند و علاوه بر آن شما می‌توانستید به سلاح خود پرک اضافه کنید تا سلاح شما هر چه بیشتر به نحوه مبارزه شما نزدیک باشد. بخش Gunsmith بازی Call of Duty Modern Warfare 2 بخشی جدید با نام Receiver  را به ما معرفی می‌کند. این بخش به شما اجازه داده که پس از بازگشایی سطح‌هایی خاص از یک سلاح، بتوانید سلاح‌هایی از خانواده یکسان با سلاح اصلی خود را انتخاب کرده و جایگزین سلاح اولیه بکنید.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 بر خلاف بازی Call of Duty Vanguard لیست بسیار طویل و گیج کننده‌ای را از قابلیت‌های شخصی سازی در اختیار شما قرار نداده، با این حال این قدرت را به شما داده تا سلاح‌ها را به روش‌های متفاوت شخصی سازی کنید. لازم به ذکر است که تمام افزونه‌های باز شده در یک سلاح، قابل استفاده در تمام سلاح‌های هم خانواده خواهند بود.

ما باور داریم که بخش Gunsmith 2.0 نظر طرفداران را جلب کرده و کاربران قدیمی این سری بازی محبوب را راضی نگه می‌دارد چون شخصی سازی سلاح‌ها در عین آسان بودن، بسیار کاربردی بوده و سلاح هر مبارز، مخصوص او خواهد بود و از سوی دیگر سبب هدر رفتن زمان شما نخواهد شد. تیم اینفینیتی وارد اعلام کرد در کنار این بهبودهای فنی، ما شاهد بهبود ظاهر سلاح‌های شخصی سازی شده نیز خواهیم بود و تغییر اجزای سلاح، ظاهر سلاح را به هم نریخته و در هر صورت با سلاحی مدرن و واقع گرایانه روبه رو خواهیم بود.

زمان زیادی تا آغاز مراسم مورد انتظار Call of Duty Next باقی نمانده و باید منتظر انتشار سیلی جدید از اطلاعات کاربردی درباره بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ باشیم. مراسم Call of Duty Next پنج شنبه ۱۵ سپتامبر، برابر با ۲۴ شهریور ماه در ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد و طبق اطلاعات منتشر شده، ما نگاهی عمیق نه تنها به بازی Call of Duty Modern Warfare 2، بلکه به تمام آینده سری بازی کالاف دیوتی خواهیم داشت.

لازم به ذکر است که یک روز پس از برگزاری مراسم Call of Duty Next، ما شاهد عرضه نسخه بتای این بازی خواهیم بود تا کاربران تجربه‌ای کامل از این بازی داشته باشند. شما می‌توانید جزئیات مربوط به بخش بتای کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ را در این مطلب مطالعه کنید.

نسخه نهایی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره بخش Gunsmith بازی Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ فکر می‌کنید طراحی جدید این بخش نسبت به گذشته پیشرفته داشته یا شاهد پسرفت آن خواهیم بود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا