معرفی بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در آینده

با انتخاب ارز دیجتال مناسب درست سرمایه گذاری کنید

معرفی بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در آینده پدرام فلاحی ۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ اخبار فناوری
بهترین ارز دیجیتال

زمانی که ارزهای دیجیتال پا به دنیای واقعی گذاشتند، بیت کوین تنها ارز دیجیتال قابل اعتمادی بود که مردم مایل به سرمایه گذاری در آن بودند. اما امروزه، مانند همه چیز بهترین ارز دیجیتال نیز دائماً در حال تغییر است.

ارز دیجیتال بیت کوین هنوز پیشرو است، اما بازار این ارز همچنان بی‌ثبات است، به‌طوری که در ۱۲ ماه گذشته، ارزش بیت کوین مابین پایین‌ترین سطح خود ۲۸۸۹۳ دلار و  بالاترین حد خود ۶۸۷۸۹ دلار متغیر بوده است.

بهترین ارز دیجیتال بعدی در سال ۲۰۲۲ کدام است؟

کسانی که در حال سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال هستند یا حتی کسانی که به دنبال انجام اولین سرمایه گذاری خود در دنیای جدید هستند، این افراد در سرتاسر جهان در تلاشند تا دریابند کدام رمزارز بعدی بیشترین ارزش سرمایه گذاری را خواهد داشت. اما با قاطعیت نمی‌توان گفت بهترین ارز دیجیتال کدام است، با این حال تعدادی رقیب اصلی برای کریتپو بزرگ بعدی وجود دارد، حتی ممکن است یکی از این رقیب‌ها خود بهترین ارز دیجیتال بعدی باشد! اما به ترتیب زیر می‌توان کریپتوهای بعدی را دسته‌بندی کرد:

۱. بایننس کوین (Binance Coin)

بایننس کوین موفق ترین ارز در زمینه حجم معاملات است. مانند بیت کوین، این ارز دیجیتال نیز محدودیت تعداد توکن‌های درحال گردش را دارد (سقف ۲۰۰ میلیون توکن). این سقف به افزایش قیمت این کریپتو در سال ۲۰۲۱ کمک کرد. همچنین بایننس کوین دارای دو بلاک چین است که پتانسیل ایجاد گلوگاه‌ها را کاهش می‌دهد، همین گلوگاه‌ها در عقب ماندگی ارز دیجیتال اتریوم تاثیر داشتند.

۲. مانا (MANA)

دسنترالند (Decentraland) یک بازی واقعیت مجازی در بلاک چین اتریوم است که از توکن‌های مانا به‌عنوان ارز درون بازی استفاده می‌کند. کاربران از این ارز دیجیتال برای خرید کالا و خدمات استفاده می‌کنند. قیمت فعلی این کریپتو ۲ دلار و ۳۰ سنت است. این رمز ارز نسبت به پایین‌ترین قیمت خود (۱۵ سنت) در یک سال اخیر ۱۵۴۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

۳. اتریوم  (ETH)

اتریوم (Ethereum) معمولاً با نام اتر شناخته می‌شود و بعد از بیت کوین دومین رمزارز بزرگ جهان است. این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱، حتی از بیت کوین نیز بهتر عمل کرد. اتریوم اخیرا یک به‌روز رسانی داشته است که به آن اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های بیشتری در ثانیه انجام دهد. در حال حاضر اتریوم  ۱۱۹ میلیارد سکه دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا