معرفی پنج بازی NFT برای سرمایه‌گذاری امن در سال ۲۰۲۲

بازی های NFT

آیا از بازی که همزمان بتوان از آن پول درآورد لذت می‌برید، بازی های NFT این امکان را به شما می‌دهند که بتوانید هنگام بازی کسب درآمد کنید.
NFT در حال تسخیر بازار است و صدها بازی جدید NFT هر ماه منتشر می‌شود، اما پیدا کردن آن‌هایی که واقعا پتانسیل کسب سودهای کلان را دارند دشوار است.
مطمئنا شما در هر صورت جوایز کریپتو دریافت خواهید کرد، اما اگر آن ارز دیجیتال ارزش بلندمدتی نداشته باشد، سودی عایدتان نخواهد کرد.
به همین دلیل است که ما در مورد برخی از بهترین بازی‌های NFT در حال حاضر در بازار تحقیق و پنج پروژه را انتخاب کردیم که به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۲ موفق خواهند شد.
هنگام تحقیق در مورد بهترین بازی های NFT، مهم است که ویژگی‌های آن‌ها شامل، فناوری رمزنگاری زیربنایی، تیم پشت پروژه و جزئیات آن را بررسی کنیم.
این دقیقاً همان کاری است که ما قبل از اینکه به لیست زیر برسیم انجام دادیم.

Tamadog بازی جدید NFT

Tamadog یکی از جدیدترین بازی های NFT است که ممکن است با دوج کوین اشتباه گرفته شود، اما دارای یک تمایز بزرگ است؛ Tamadoge یک پلتفرم رمزنگاری P2E و ارز اصلی Tamaverse است، یک متاورس درون بازی که در آن بازیکنان حیوانات خانگی پرورش می‌دهند و با دیگران رقابت می‌کنند.
هر حیوان خانگی تامادوژ یک توکن NFT قابل ضرب و معامله است و می‌توان آن را با سکه‌های TAMA خریداری کرد.
بازیکنان حیوانات خانگی را در حالی که هنوز نوزاد هستند می‌خرند و تا زمانی که بالغ شوند و آماده نبرد باشند از آنها مراقبت می‌کنند.
هنگامی که یاد گرفتید چگونه از قدرت آنها برای برنده شدن استفاده کنید، برای شانس بردن جوایز هیجان انگیز از Dogepool با دیگران رقابت می‌کنید.
بازیکنان برای تسریع روند پرورش، می‌توانند اقلام، غذا و لباس‌های مختلف را در فروشگاه درون بازی خریداری کنند. این همچنین شانس آنها را برای برنده شدن به حداکثر می‌رساند.
اما باید بدانید که بی توجهی به حیوانات خانگی می‌تواند عواقب مخربی داشته باشد و آنها را از دور رقابت خارج کند.

بازی NFT تاماروج
Tamadoge توسط برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در صنعت کریپتو ایجاد شد و جدیدترین استانداردهای NFT و توکن را در خود جای داده است.
علاوه بر این، این بازی NFT توسط CoinSniper KYC’d و Solid Proof ممیزی شده است، که به سرمایه‌گذاران تضمین می‌دهد که دارایی‌شان در جای امنی قرار دارد.
محدودیتی برای تعداد سکه‌هایی که می‌توانید بخرید وجود ندارد. شما فقط به یک کیف پول رمزنگاری و مقداری USDT/ETH در آن نیاز دارید.
در نهایت، هیچ کارمزد مالیات تراکنش در هنگام خرید TAMA وجود ندارد که آن را واجد شرایط برای لیست‌های بورس آتی و معاملات روزانه می‌کند.

چگونه تاما بخریم؟

همه کاربران می‌توانند TAMA را با ETH یا USDT خریداری کنند و تیم Tamadog به همه کسانی که می‌خواهند از این توکن‌ها بخرند توصیه می‌کند حداقل ۱۵۰ دلار ETH یا USDT خریداری کنند.
قیمت هر تاما 0.01 دلار است یعنی با ۱۰۰ دلار می‌توان ۱۰ هزار تاما خرید.

Lucky Block به طور کلی بهترین بازی NFT در سال ۲۰۲۲

Lucky Block بهترین بازی NFT به شمار می‌رود که می‌توانید در سال ۲۰۲۲ بخرید.
Lucky Block یک پلتفرم جهانی مسابقات NFT است که در آن بازیکنانی که دارای NFT های Lucky Block هستند می‌توانند در قرعه کشی شرکت و جوایز عالی دریافت کنند.
دو قرعه کشی وجود دارد؛ یک قرعه کشی اصلی هفتگی و یک قرعه کشی NFT آخر هفته. برندگان قرعه کشی اصلی ۵۰ هزار دلار توکن LBLOCK دریافت می‌کنند و برندگان قرعه کشی NFT بر اساس ان‌اف‌تی که دارند جوایز مختلفی دریافت می‌کنند.
به افرادی که دارای NFT های Platinum Roller Club هستند، اجازه ورود به مسابقات پلاتینیوم داده می‌شود.
در حال حاضر، NFT های Lucky Block را فقط می‌توان در LaunchPad NFT خریداری کرد.
برای شرکت در قرعه کشی اصلی، کاربران به حداقل ۵ بلیط نیاز دارند (قیمت هر بلیط یک دلار است).

بازی NFT لوکی بلوک
پلتفرم قرعه کشی جوایز در شبکه زنجیره هوشمند بایننس (BSC) میزبانی می‌شود و کاملاً غیرمتمرکز است، به این معنی که سیستم پاداش کاملا منصفانه و بسیار شفاف است.
علاوه بر این، Lucky Block سابقه بازدهی کلانی برای سرمایه گذاران دارد؛ سه هفته پس از راه اندازی، ROI رکورد ۱۲ هزار درصد را ثبت کرد.
دو توکن در پلتفرم Lucky Block وجود دارد؛ توکن LBLOCK V1 و LBLOCK V2
نسخه دوم توکن LBLOCK منتشر شده است و مانند نسخه اول هزینه مالیات تراکنش را شامل نمی‌شود.
در واقع، LBLOCK V2 در حال حاضر در دو صرافی – LBank و MXCS فهرست شده است. این یکی از دلایل اصلی افزایش ۲۵۰ درصدی توکن طی چند وقت اخیر است.
این بازی NFT به طور مداوم در حال توسعه است و بنیانگذاران اعلام کرده‌اند که ویژگی‌های بیشتری در چند ماه آینده را شامل می‌شود.
مجموع این موارد، Lucky Block را به بهترین بازی NFT برای بازی و کسب درآمد تبدیل می‌کند.

Battle Infinity بهترین بازی ورزشی NFT

Battle Infinity پیشتر جای خود را در لیست بهترین بازی‌های NFT ثبت کرده است.
Battle Infinity یک اکوسیستم بازی رمزنگاری مبتنی بر NFT و Metaverse است که فرصت‌های هیجان انگیز P2E را ارائه می‌دهد.
همه چیزهایی که در این پلتفرم گنجانده شده را می‌توان در بازی پیدا کرد؛ متاورس درون بازی شامل دارایی‌های ضروری به عنوان NFT های منحصربه‌فرد در دسترس هستند.
همچنین یک بازار داخلی NFT در متاورس وجود دارد و این مکانی است که بازیکنان می‌توانند آثار هنری و دارایی‌های دیجیتال را مبادله کنند.
ویژگی اصلی Battle Infinity بازی ورزشی فانتزی به نام «لیگ برتر» است.
لیگ برتر فناوری NFT را ادغام می‌کند و بازیکنان تنها در صورتی می‌توانند در آن شرکت کنند که دارای پاس NFT باشند. بعداً آنها می‌توانند تیم‌های ورزشی ایجاد کنند و برای جوایز مختلف رقابت کنند.

بازی NFT
همچنین تمامی بازیکنان بازی به صورت NFT هستند و بر اساس ورزشکاران واقعی ساخته شده‌اند.
یکی از چیزهای خاصی که سرمایه‌گذاران زیادی را به خود جذب کرد، این واقعیت است که این پروژه توسط CoinSniper توسط KYC تأیید شده و برای قراردادهای هوشمند توسط Solid Proof ممیزی شده است.
قابل ذکر است که Battle Infinity یک پروژه توسعه یافته هند است و به احتمال زیاد با افزایش بها روبه‌رو خواهد شد.
علاوه بر این، بسیاری از معامله‌گران آن را Axie Infinity بعدی می‌نامند، که دلیل دیگری برای هیاهوی بازی NFT است.
پیش فروش رسمی این بازی در حال حاضر شروع شده و اولین توکن IBAT با قیمت 0.0015 دلار در دسترس است.

Sandbox بازی NFT با فناوری متاورس

Sandbox یک بازی NFT است که به دلیل ترکیب برخی از عناصر پیشرفته Metaverse در کل صنعت شناخته شده است.
این بازی به کاربران امکان می‌دهد تا فرصت‌های مختلف Sandbox’s Metaverse را کشف کرده و با یکدیگر تعامل کنند.
در داخل اکوسیستم، بازیکنان می‌توانند در بازی‌های مختلف P2E با شخصیت‌هایی که ساخته و سفارشی کرده‌اند، شرکت کنند.
با تکمیل ماموریت‌ها کاربران می‌توانند توکن‌های SAND رمز بومی و ارز اصلی بازی را به دست آورند.

بازی NFT
این توکن‌ها بعدا می‌توانند برای خرید قطعات زمین در Metaverse استفاده شوند، جایی که می‌توانید ملک یا ساختمان بسازید و آنها را در بازار آزاد به شکل NFT بفروشید.
به عنوان مثال، یک بازیکن اخیراً ۱۰۰ قطعه زمین مجازی را به قیمت شگفت انگیز ۴.۱ میلیون دلار فروخته است.
زمانی که Sandbox منتشر شد، قیمت آن ۰.۰۵ دلار به ازای هر توکن بود. در نوامبر ۲۰۲۱، به بالاترین حد خود یعنی ۸.۴۵ دلار رسید که معادل افزایش تقریبی ۱۶ هزار درصدی است.
در حال حاضر، بسیاری از سرمایه گذاران بر این باورند که SAND کمتر از ۳ دلار ارزش گذاری شده است و آن را به یکی از بهترین بازی های NFT برای خرید در سال ۲۰۲۲ تبدیل می‌کند.

Axie Infinity بازی NFT

Axie Infinity انتخاب نهایی ما برای بهترین بازی های NFT برای سرمایه گذاری است.
Axie Infinity یک پروژه رمزنگاری «GameFi» است که روی بلاک چین ETH ساخته شده است. در بازی، بازیکنان می‌توانند هیولاهای مجازی خود را به نام Axies ایجاد کنند.
این حیوانات خانگی را می‌توان برای کاوش در بازی Metaverse، نبرد و حتی پرورش برای به دست آوردن Axies منحصر به فرد استفاده کرد.
با تکمیل ماموریت‌ها و برنده شدن در نبردها، بازیکنان جوایز کریپتو به دست می‌آورند.
نکته منحصر به فرد در مورد این بازی NFT این است که بازیکنان حتی می‌توانند با ربات‌هایی که توسط فناوری قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌شوند مبارزه کنند.
همچنین یک راه دیگر برای کسب درآمد با Axie Infinity وجود دارد؛ تجارت NFT های Axies کمیاب.

بازی ان اف تی
به عنوان مثال، اگر کسی ببیند که شما صاحب یک Axie هستید، احتمالا حاضر می‌شود مبلغ زیادی برای آن بپردازد.
یکی از نقاط ضعف اصلی Axie Infinity این است که این پلتفرم اخیراً با یک حمله هکری بزرگ روبه‌رو شده که بیش از ۶۰۰ میلیون دلار برای شرکت هزینه داشته است.
با این حال، بنیانگذاران دوباره این توکن را احیا کردند و هر کاری انجام می‌دهند تا از تکرار این اتفاق جلوگیری کنند.
بازی‌های NFT در حال حاضر یکی از داغ‌ترین ترندهای موجود در بازار هستند.
آنها نه تنها سرگرم کننده و جذاب هستند، بلکه به بازیکنان اجازه می‌دهند از راه‌های مختلف درآمد کسب کنند.
ما صدها بازی مختلف NFT را که در حال حاضر در این صنعت وجود دارند را تجزیه و تحلیل کردیم و به لیست پنج‌تایی گزارش حاضر رسیدیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا