ارز دیجیتال شیبا اینو برای خرید درون برنامه از سوی نیو اگ پذیرفته شد

افزایش ارزش شیبا اینو در بازار جهانی

بازی NFT شیبا اینو - ارز دیجیتال شیبا اینو

فروشگاه آنلاین نیو اگ (Newegg) اعلام کرد که از روز دوشنبه، ارز دیجیتال شیبا اینو را به‌عنوان یک ارز پرداختی می‌پذیرد.

بازی NFT شیبا اینو، یا همان Oshiverse اولین بار در ۱۴ اکتبر تبلیغ شد. در آن زمان، شیتوشی اظهار کرد که با یک استودیوی بازی سازی ملاقات کرده است تا درباره‌ی راه‌اندازی یک بازی مبتنی بر توکن‌های SHIB مذاکره کند. او بلافاصله، طی یک روز بعد این ملاقات را امیدوارکننده توصیف کرد.

ارز دیجیتال شیبا اینو از زمان راه اندازی اولیه تاکنون راهی طولانی را پیموده است. این رمزارز با وجود پروژه‌هایی مانند SHI و Dog Park که به‌عنوان چشم‌اندازی برای ارز شیبا اینو در نظر گرفته شده‌اند، به‌دنبال تبدیل‌ شدن به یک اکوسیستم ارز‌های دیجیتال پررونق با کاربردهای واقعی است.

گفتنی است که همکاری با اکتیویژن تنها اعلانی نیست که در تاریخ ۲۶ نوامبر درباره‌ی رمزارز SHIB منتشر شد. فروشگاه آنلاین نیو اگ (Newegg) دقایقی قبل از آپدیت بازی شیبا اینو تایید کرد که از روز دوشنبه، ارز دیجیتال SHIB را به‌عنوان یک ارز پرداختی می‌پذیرد.

قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو، پس از کاهش ۵.۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۳۹۷۷ دلار است.

اخبار جدید از بازی NFT‌ شیبا اینو

ویلیام دیوید ولک (William David Volk)، توسعه‌دهنده‌ی سابق بازی‌های اکتیویژن، در فرایند ساخت بازی NFT شیبا اینو، به سمت مشاور برگزیده شد. این بازی که از دسته‌ی بازی‌های earn-to-play است و قبلاً با نام Oshiverse معرفی شده بود، به‌عنوان جدیدترین فناوری در اکوسیستم SHIB شناخته می‌شود.

دیروز پس از انتشار خبر ساخت بازی شیبا اینو، شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، سرپرست پروژه‌ی داوطلبانه‌ی شیبا (Shiba)، جزئیات بیش‌تری را در شبکه‌ی اجتماعی مدیوم با این عنوان که «ارز دیجیتال شیبا آینده‌ی صنعت بازی است» ارائه کرد.

علاوه بر خبر انتصاب ولک، شیتوشی همچنین فاش کرد که شیبا اینو با یک استودیوی بازی سازی AAA برای ساخت بازی NFT شیبا اینو، که احتمالاً از NFTهای شیبوشی استفاده می‌کند، شریک شده است.

شیتوشی در اظهارات خود درباره‌ی ولک اشاره کرد که ویلیام ولک یک بازی‌ساز معمولی نیست. او یک رویاپرداز واقعی با چندین دهه تجربه‌ی باکیفیت در بخش شرکتی و همچنین در سمت مستقل است که استودیوی بازی خود را نیز اداره می‌کند. همچنین، ویلیام ولک درباره‌ی نقش خود در توسعه‌ی این بازی گفت، مفتخرم که با تیمی شگفت‌انگیز در توسعه‌ی یک بازی که قرار است به یکی از مهم‌ترین بازی‌های تمام دوران‌ها تبدیل شود، کار می‌کنم.

شیتوشی همچنین جزئیات بیش‌تری در مورد بازی NFT و ارز دیجیتال شیبا اینو ارائه کرد و گفت، بازی عمدتاً روی دستگاه‌های iOS و Android اجرا می‌شود. طبق گفته‌های شیتوشی، این بازی دارای خریدهای درون برنامه‌ای است.

افزایش ارزش شیبا اینو

قیمت شیبا اینو هفته گذشته به دلیل هیاهوی تبلیغاتی مرتبط با میم‌کوین‌ها افزایش شدیدی داشت. ارزش این ارز دیجیتال طی ۲۴ ساعت ۵.۷۴ درصد افزایش یافته و در هفته گذشته بیش از ۳۰ درصد رشد داشته است.

افزایش اخیر ارزش میم کوین‌ها احتمالا به دلیل تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک است. به نظر می‌رسد گمانه زنی‌ها در مورد ادغام این ارز دیجیتال با دوج‌کوین موجب محبوبیت این توکن شده است.

پیش بینی قیمت شیبا اینو

با افزایش ۳۰ درصدی ارزش این پول در عرض یک هفته، بسیاری متعجب‌اند که این روند صعودی تا کجا می‌تواند پیش برود. اگرچه پیش بینی آینده دشوار است، یک تحلیل دقیق بازار می‌تواند به معامله‌گران کمک کند تا تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند.

قیمت SHIB حرکت صعودی خود را از مرز ۰.۰۰۰۰۰۹۴۶ دلار آغاز کرد و اکنون در ۰.۰۰۰۱۲۸۷ دلار معامله می‌شود. بیش از یک میلیارد دلار حجم معاملات روزانه باعث افزایش آن در چند روز گذشته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا