پادکست هیدئو کوجیما با نام Hideo Kojima’s Radioverse آغاز به کار کرد

هیدئو کوجیما بار دیگر با پروژه‌ای خارق‌العاده همه را غافلگیر کرد!

پادکست هیدئو کوجیما

هر وقت نام هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) به میان می‌آید، نظر ما سمت عناوینی فاخر چون Death Stranding، Metal Gear Solid و البته پروژه لغو شده P.T. جلب می‌شود، از این پس باید پادکست اختصاصی او به این لیست افزوده شود!

کوجیما به تازگی پادکستی با نام Hideo Kojima’s Radioverse راه اندازی کرده که می‌توانید آن را در Amazon Audio بیابید. کوجیما قصد دارد در هر قسمت از این پادکست مهمانانی را دعوت کرده تا درباره موضوعاتی فوق‌العاده عمیق وابسته فیلم‌های سینمایی و بازی‌های ویدیویی که شاید هرگز نشنیده باشید بحث و گفتگو کنند. اولین مهمانان این پادکست اعضای کانال یوتیوبی ژاپنی با نام 2BRO بودند.

کانال یوتیوبی 2BRO پس از افتتاح طی سال ۲۰۱۰ توانست طرفداران بسیاری را جذب کند و در حال حاضر ۳.۰۴ میلیون نفر عضو دارد. شما می‌توانید در کانال یوتیوبی آن‌ها انواع موضوعات مربوط بازی‌های ویدیویی، از هر ژانری را پیدا و تماشا کنید و همین موضوع آن‌ها را تبدیل به مهمانانی مناسب برای اولین قسمت از Hideo Kojima’s Radioverse کرد.

متاسفانه در حال حاضر این پادکست تنها از کشور ژاپن قابل دسترسی‌ست، با این حال انتظار داریم این پادکست به زودی به صورت جهانی در دسترس قرار گیرد. طی ماه دسامبر سال ۲۰۲۱، کوجیما اعلام کرد که استودیو او در حال توسعه چندین پروژه مختلف به غیر از توسعه بازی‌ست و طی ماه ژانویه سال جاری در صفحه توییتر از راه اندازی پروژه‌ای کاملا جدید و بنیادی برای پیشرفت کار خود و آزمایش‌های جدید رونمایی کرد. لازم به ذکر است که در همین دوران کوجیما از پروژه‌ای شبیه به یک شبکه رادیویی خبر داد و حال متوجه می‌شویم که هدف او پادکست Hideo Kojima’s Radioverse بوده است.

البته ما به چنین رفتارهایی از طرف کوجیما عادت داشته و می‌دانیم که او در حالی که همه چیز را به ما می‌گوید، هیچ چیز به ما نگفته و رازهای اصلی را نهان نگه داشته و تنها اطلاعاتی سطحی در اختیار ما قرار می‌دهد! همانطور که طی سال‌های اخیر شاهد بوده‌ایم، کوجیما قصد ندارد به این زودی از حرفه خود کنار کشیده و هر روز قدرتمندتر از دیروز ما را غافلگیر می‌کند. ممکن از خبر بعدی که از کوجیما منتشر می‌شود خبری رسمی از بازی Silent Hill باشد؟ کسی خبر ندارد. آیا شما توانسته‌اید به پادکست کوجیما دسترسی پیدا کنید؟ از برنامه جدید کوجیما استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا