برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

هیدئو کوجیما در حال کار روی پروژه‌ی جدیدی است

یک بازی یا یک فیلم؟

هیدئو کوجیما در حال کار روی پروژه‌ی جدیدی است ۰ ۰۴ دی ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
پروژه‌ی بعدی هیدئو کوجیما

هیدئو کوجیما با انتشار عکسی از میز کار خود اعلام کرد که در حال کار روی پروژه‌ی جدیدی است و در همین راستا، کاربران به دنبال سرنخی از عکس منتشر شده هستند.

دیگر بیشتر گیمر‌ها با نام Hideo Kojima، خالق سری Metal Gear و بازی Death Stranding آشنا هستند. با وجود اینکه چند ماه از عرضه‌ی بازی Death Stranding می‌گذرد ولی هیدئو کوجیما اصلا به استراحت فکر نمی‌کند و اعلام کرد که در حال کار روی یک ایده‌ی جدید است.

هیدئو کوجیما این بیانیه را با انتشار عکسی از میز شلوغش اعلام کرد. متاسفانه سرنخی از پروژه‌ی بعدی این بازیساز ژاپنی در دسترس و حتی در عکس منتشر شده، احتمال ساخت یک فیلم را می‌دهد.

اگر به میز کار هیدئو کوجیما دقت کنید. می‌توانید به اسکلت یک میمون، مجسمه‌ی صورت نورمن ریداس، اردک پلاستیکی، گوچه‌ی معروف سایت Rotten Tomatoes و پد موسی که عکس رییس استودیو‌های جهانی سونی یعنی Hermen Hulst روی آن نقش بسته است، اشاره کنیم. بسیاری در اینترنت به دنبال پیدا کردن سرنخ‌هایی از این عکس هستند ولی تا اینجایی که مشخص است، این تصاویر هیچ ارتباطی با یک بازی ترسناک ندارند.

بعد از انتشار بازی Death Stranding، کوجیما در مصاحبه‌ای گفته بود که علاقه‌ی زیادی به ساخت قسمت دوم این بازی دارد ولی این اثر را از صفر خواهد ساخت. معنی حرف کوجیما به این معنی است که اگر Death Stranding 2 ساخته شود، به احتمال زیاد آن‌ها روایت، سبک و ژانر متفاوتی از این بازی به نمایش خواهند گذاشت در حالی که اتفاقات آن، در همان دنیای Death Stranding رخ خواهد داد.

پیش از این هم کوجیما اعلام کرده بود که ممکن است در آینده شرکت کوجیما پروداکشنز به سمت صنعت فیلمسازی هم برود؛ با توجه به اینکه گوچه‌ی معروف سایت Rotten Tomatoes در میز کار او قرار دارد، شاید پروژه‌ی بعدی یک فیلم باشد. همچین احتمال ساخت یک بازی کاملا تازه و یک IP جدید هم وجود دارد. کوجیما با بازی Death Stranding به همه اثبات کرد که او همیشه در خلق عناوین متفاوت و خلاقانه، مهارت زیادی دارد.

نظر شما کاربران سرگرمی در خصوص تصویر منتشر شده‌ توسط کوجیما چیست؟ آیا او در حال ساخت یک فیلم است؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments