برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

معرفی بازی جدید هیدئو کوجیما چه زمانی رخ می‌دهد؟

انحصاری Xbox یا انحصاری PS5؟

معرفی بازی جدید هیدئو کوجیما چه زمانی رخ می‌دهد؟ ۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
معرفی بازی جدید هیدئو کوجیما

در صورتی که تئوری کاربران فضای مجازی حقیقت داشته باشد، می‌توان انتظار داشت معرفی بازی جدید هیدئو کوجیما طی روزهای آتی اتفاق بیافتد.

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) یکی از شاخص‌ترین بازیسازان ژاپنی است. او در سال ۲۰۰۵ میلادی استودیویی را تحت عنوان Kojima Productions تاسیس کرد که تا سال ۲۰۱۵ زیرمجموعه کونامی بوده و از آن زمان تاکنون به عنوان یک مجموعه مستقل فعالیت می‌کند. کوجیما و همکارانش به عنوان اولین محصول جدید خود پس از کسب استقلال مدیریتی، روی محصولی کار کردند که امروزه با نام Death Stranding شناخته می‌شود. این بازی از دوربینی سوم شخص بهره برده و اتفاقاتش در آینده رخ می‌دهد، زمانی که تمدن بشری از بین رفته و انسان‌ها در کلونی‌های مختلف زندگی می‌کنند. شخصیت اصلی هم فردی به نام سم پورتر است که باید ارتباط میان کلونی‌ها را به وسیله یک سیستم بیسیم برقرار کند.

Death Stranding در نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شد و حالا هم کوجیما پروداکشنز روی Death Stranding Director’s Cut کار می‌کند. این محصول در مقایسه با بازی اصلی دارای محتوای بیشتری بوده و برخی از مکانیک‌های گیم پلی هم بهبودهایی داشته‌اند. Director’s Cut یک محصول بزرگ نبوده و آماده‌سازی آن نیازی به تمامی منابع استودیو ندارند. با در نظر گرفتن این مورد، کاربران فضای مجازی مطمئن هستند کوجیما پروداکشنز هم اکنون روی پروژه دیگری کار می‌کند که یک بازی کاملا جدید است.

گروهی از کاربران فروم Reddit یک تئوری جدید مطرح کرده‌اند که طبق آن، معرفی بازی جدید هیدئو کوجیما در آینده‌ای نزدیک صورت می‌گیرد. آن‌ها برای اثبات ادعای خود به سراغ توییت‌های اخیر کوجیما رفته‌اند که ظاهرا از یک الگوی خاص پیروی می‌کنند. کوجیما از تاریخ ۱۹ مرداد (مصادف با ۱۰ آگوست) معمولا هر روز از آهنگی گوش می‌دهد عکس گرفته و آن را با فالوئرهای خود به اشتراک می‌گذارد. اولین توییت در ساعت ۹:۵۴ دقیقه صبح ۱۰ آگوست منتشر شد. ۱۱ آگوست خبری از عکس نبود اما روز بعد ساعت ۸:۵۴ تصویر دوم از راه رسید. سومین توییت هم ساعت ۶:۵۴ دقیقه صبح روز ۱۳ آگوست به اشتراک گذاشته شد.

اینطور که به نظر می‌رسد، هیدئو کوجیما فراموش کرده بود روز ۱۱ آگوست تصویری را به اشتراک بگذارد. با این حال، به یاد داشت که باید هر بار نسبت به دفعه قبل یک ساعت زودتر منتشر کند. در نتیجه، توییت روز ۱۳ آگوست به جای ۷:۵۴ در ساعت ۶:۵۴ به اشتراک گذاشته شد تا برنامه‌ریزی‌اش دچار اختلال نشود. کاربران فروم ردیت احتمال می‌دهند کوجیما به واسطه عکس‌ها یک نوع شمارش معکوس انجام داده تا خبری مهم را اعلام کند؛ خبری که می‌تواند معرفی بازی جدید باشد. در ضمن، طبق روندی که در پیش گرفته شده، شمارش معکوس در تاریخ ۲۸ مرداد (مصادف با ۱۹ آگوست) به پایان می‌رسد.

ارتباط هیدئو کوجیما و بازی Abandoned دور از ذهن نیست. از یک سو، استودیو بلو باکس گیم آیتم‌های تبلیغاتی‌ای را به اشتراک می‌گذارد که ظاهرا به سایلنت هیل، متال گیر و شخص کوجیما مربوط می‌شوند. از سوی دیگر، بازیساز ژاپنی هم اخیرا تصویری را در اکانت توییتر خود به اشتراک گذاشته که گمانه‌زنی‌هایی زیادی را به وجود آورده است. این تصویر عبارت The Murder Case of Abandoned Amusement Park را شامل می‌شود. برای مشاهده تصویر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

با در نظر گرفتن شواهد و مدارک، به نظر نمی‌رسد کاربران فضای مجازی برای مدت طولانی‌ای انتظار بکشند و احتمالا طی روزهای آتی رازهای پیرامون توییت‌های هیدئو کوجیما و همچنین بازی Abandoned فاش می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments