مراحل ساخت فصل سوم بازی Fall Guys شروع شد

از فصل جدید چه می‌دانیم؟

فصل سوم فال گایز

استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic)، سازنده‌ی بازی Fall Guys: Ultimate Knockout، اطلاعات جالبی از این عنوان به اشتراک گذاشته است.

درحالی که فال گایز اواسط فصل دوم را سپری می‌کند، استودیوی بازی‌سازی مدیاتونیک در حساب رسمی توییتر این بازی، از فصل سوم این عنوان می‌گوید. با وجود آن‌که در فصل دوم این اثر مدیاتونیک و شرکت دیوالور شاهد اتفاقات جذابی بودیم، به‌نظر می‌رسد برنامه‌های بهتری برای فصل سوم انتظار کاربران این بازی بتل رویال پلتفرمر را می‌کشد.

مدیاتونیک در حساب رسمی توییتر Fall Guys: Ultimate Knockout عکسی منتشر که محتوای آن اطلاعات خاصی را به مخاطب ارائه نمی‌کند. نکته‌ی قابل توجه این توییت آن است که این توسعه‌دهنده‌ی ویدیوگیم مشغول توسعه‌ و آزمایش فصل سوم فال گایز است. از آن‌جایی که در فصل دوم شاهد اتفاقات جذاب و انتشار اسکین‌ها متفاوت در Fall Guys: Ultimate Knockout بودیم، پیش‌بینی می‌شود توسعه‌دهندگان انرژی بیشتری برای فصل سوم این بازی دوست‌داشتنی و هیجان‌انگیز به‌کار بگیرند. تعداد قابل توجه بازیکنان و نقدهای مثبت فال گایز هم در این روند بی‌تاثیر نخواهد بود. البته، هنوز به‌طور کلی از اتفاقات پیش‌رو در فصل سوم اطلاعاتی منتشر نشده است. با این وجود، اکنون می‌دانیم استودیوی بازی‌سازی مدیاتونیک، در فکر توسعه‌ی فصل سوم بازی Fall Guys: Ultimate Knockout است.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در فوریه‌ی ۲۰۲۰ توسط استودیوی Mediatonic و شرکت ناشر دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) منتشر شد. این بازی‌ پرطرفدار در سبک بتل رویال و پلتفرمر ساخته شده و توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند. بازی Fall Guys: Ultimate Knockout هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند آن را تجربه کنند. لازم به ذکر است که تعدادی از ترفندهای کاربردی فال گایز برای کسانی که می‌خواهند در تمام مینی‌گیم‌های این بازی پیروز شوند، در مطلبی در سرگرمی منتشر شده و می‌توانید با کمک آن مهارت خود را بیشتر کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا