گودزیلا به Fall Guys: Ultimate Knockout می‌آید!

به مناسبت تولد Godzilla

گودزیلا به Fall Guys: Ultimate Knockout می‌آید! مهسا سپاهی ۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
گودزیلا در Fall Guys

استودیوی بازی‌سازی Mediatonic از انتشار اسکین Godzilla در Fall Guys: Ultimate Knockout خبر داد.

۱۳ آبان ماه (مصادف با ۳ نوامبر) روز Godzilla است و تولید کنندگان و شرکت‌های بسیاری آن را جشن می‌گیرند. این فستیوال هرساله توسط بیش از ۲۰ هزار نفر در ژاپن برگزار می‌شود. استودیوی مدیاتونیک به همین مناسبت قرار است اسکین گودزیلا را در بازی محبوب و پرطرفدار Fall Guys: Ultimate Knockout منتشر کند تا علاقه‌مندان این فرنچایز از آن استفاده کنند.

اسکین گودزیلا در فال گایز

جف تانتون (Jeff Tanon)، توسعه‌دهنده‌ی ارشد فال گایز اخیرا بیانیه‌ای منتشر کرده و از عرضه‌ی اسکین گودزیلا برای این بازی پرهیجان خبر داده است. او می‌گوید گودزیلا و فال گایز طرفداران مشترک زیادی دارند و حضور این اسکین در بازی، باعث افتخار مدیا تونیک است. بعد از عرضه‌ی این اسکین، کاربران فال گایز با جمع‌آوری و پرداخت Crown‌ می‌توانند آن را خریداری کنند.

در حالی که فال گایز اواسط فصل دوم را سپری می‌کند، توسعه‌دهندگان لباس‌های مختلفی را به بازی اضافه کرده‌اند. از جذاب‌ترین آن‌ها می‌توان به لباس‌های وایکینگی، دورف‌ها و پالادین‌ها اشاره کرد. از طرفی دیگر، مدتی پیش همزمان با تولد ۶۰ سالگی شرکت سگا، اسکین Sonic the Hedgehog در Fall Guys: Ultimate Knockout در دسترس کاربران قرار گرفت. این اسکین ۱۰ Crowns قیمت دارد.

اگر علاقه‌مند هستید تا اطلاعات بیشتری درمورد Fall Guys: Ultimate Knockout داشته باشید. همچنین، تعدادی از ترفندهای کاربردی فال گایز برای کسانی که می‌خواهند در تمام مینی‌گیم‌های این بازی پیروز شوند، در مطلبی جداگانه در دسترس قرار دارد و می‌توانید با کمک آن مهارت خود را بیشتر کنید.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان سبک بتل رویال و پلتفرمر می‌توانند آن را تجربه کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا