#مهسا_امینی

بهبود عملکرد بازی God of War Ragnarok در آپدیت جدید

رفع باگ‌ها، بهبود هوش مصنوعی و عملکرد

آپدیت جدید God of War Ragnarok

آپدیت جدید God of War Ragnarok در کنار رفع یک سری از باگ‌ها، سیستم هوش مصنوعی و عملکرد بازی را بهبود می‌بخشد.

کمتر از دو هفته از انتشار بازی جدید سری خدای جنگ تحت عنوان رگناروک می‌گذرد؛ اثری که ماجراجویی مهیج کریتوس و آترئوس در جهان اساطیر نورس خاتمه دهد. به لطف تلاش استودیوی سانتا مونیکا، این عنوان در زمان عرضه حسابی مورد تحسین منتقدها قرار گرفت و طبق معمول، موفقیت دیگری را برای شرکت سونی و کنسول پلی استیشن رقم زد.

در همین حین که بازیکنان مشغول تجربه بازی هستند، ساعاتی پیش تیم سازنده به‌روزرسان جدیدی به شماره ۲.۰۰۳.۰۰۰ را برای بازی منتشر کرد. این آپدیت شامل محتوای جدیدی نمی‌شود و صرفا روی بهبود عملکرد و رفع مشکلات و باگ‌های بازی تمرکز دارد. یکی از مهم‌ترین تغییرات صورت گرفته در این به‌روزرسانی، بهبود عملکرد هوش مصنوعی است و در کنار آن، ایراد افت فریم ناگهانی و کرش کردن بازی نیز برطرف شده است.

در ادامه می‌توانید لیست تغییرات و بهبودهای صورت گرفته در آپدیت جدید بازی را مشاهده کنید:

کوئست‌ها

  • رفع مشکلی که احتمال داشت بازیکنان در طول مرحله The Lost Sanctuary در غارها گیر کنند.

ثبات و عملکرد

  • رفع مشکل کرش در هنگام استفاده از منوی تجهیزات
  • رفع مشکل کرش در زمان مرور فهرست کوئست‌ها در بخش ژورنال
  • رفع مشکل کرش در هنگام پیمایش با استفاده از نقشه
  • رفع مشکل کرش تصادفی در طول گیم‌پلی
  • رفع ایراد کرش کردن بازی
  • برطرف شدن مشکل بارگذاری بازی
  • بهبود هوش مصنوعی بازی
  • رفع مشکل استاتر یا همان افت فریم ناگهانی

بازی خدای جنگ رگناروک در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. و کاربران همین حالا می‌توانند این به‌روزرسانی را از طریق فروشگاه پلی استیشن دریافت و نصب کنند. از طرفی، بهتر است بدانید که نسخه استاندارد بازی برای نسل هشتم و نهم به ترتیب با قیمت ۶۰ و ۷۰ دلار قابل خریداری است. همچنین، نسخه دیجیتال دیلاکس بازی با قیمت ۸۰ دلار به فروش می‌رسد.

همان‌طور که در ابتدای خبر اشاره کردم، گاد آو وار رگناروک عرضه بسیار موفقی را تجربه کرد. این اثر با اختصاص امتیاز ۹۴ در سایت متاکریتیک، هم اکنون  به عنوان پرافتخارترین بازی پلی استیشن 5 به شمار می‌رود. از طرفی، رگناروک موفق شده تا رکورد بزرگ‌ترین عرضه تاریخ مجموعه خدای جنگ را نیز به خود اختصاص دهد.

ناگفته نماند که این عنوان در گروه بهترین بازی سال در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ نیز حضور دارد و برای دریافت جایزه با سایر رقبای سرسخت و جدی نظیر الدن رینگ و هورایزن فوربیدن وست رقابت می‌کند. از طرفی، این اثر با حضور در ۱۰ گروه مختلف، به عنوان پرافتخارترین بازی حاضر در مراسم نیز شناخته می‌شود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با انتشار آپدیت جدید God of War Ragnarok و بهبود عملکرد و رفع برخی از مشکلات بازی چیست؟ شما با باگ‌هایی دست و پنجه نرم می‌کنید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا