تریلر جدید God of War Ragnarok با محوریت نمایش نقدهای بازی

پرافتخارترین بازی پلی‌استیشن 5

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به تازگی تریلر جدید God of War Ragnarok را به اشتراک گذاشته که روی نمایش نقدها و نمرات بازی تمرکز دارد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که چند روز پیش بازی جدید مجموعه خدای جنگ به نام رگناروک روانه بازار شد؛ اثری که ماجراجویی کریتوس و آترئوس در دنیای اساطیر نورس را به پایان می‌رساند. طبق انتظارها، بازی در زمان عرضه تحسین منتقدها را برانگیخت و با استقبال بی‌نظیر بازیکنان روبه‌رو شد.

تا به امروز چیزی در حدود ۱۲۶ منتقد معتبر و مشهور خارجی به بررسی این عنوان پرداخته و در مجموع، بازی نمره ۹۴ از ۱۰۰ را در وب‌سایت متاکریتیک به خود اختصاص داده است. در واقع، شماری از منتقدهای سرسخت از جمله IGN نمره کامل را به بازی تعلق داده و در خلاصه بررسی آن‌ها، از این بازی به عنوان یک شاهکار یاد شده است.

بر این اساس، طبق روال همیشه، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی با همکاری استودیوی سانتا مونیکا تریلر جدیدی از گاد آو وار رگناروک منتشر کرده که این بار به نمایش برخی از نقدها و نمرات بازی می‌پردازد. این ویدیو ۳۰ ثانیه‌ای، در کنار نمایش امتیازها، برخی از صحنه‌های گیم‌پلی بازی را نیز نشان می‌دهد که تماشای آن خالی از لطف نخواهد بود.

بهتر است بدانید که این بازی هم اکنون بالاترین نمره متاکریتیک در میان آثار انحصاری پلی‌استیشن 5 را دارد و از نظر تجاری، تا به امروز عملکرد بی‌نظیری از خود به نمایش گذاشته است. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی سازمان بازی‌های ویدیویی انلگستان، گاد آو وار رگناروک نه تنها کار خود را با صدرنشینی در جدول پرفروش‌ترین بازی‌های هفتگی در بریتانیا آغاز کرده، بلکه بزرگترین عرضه تاریخ این مجموعه را نیز رقم زده است.

موفقیت‌های گاد آو وار رگناروک تنها به این موارد خلاصه نشده و بازی در زمینه تعداد بیننده در شبکه توییچ نیز رکورد زده است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، تعداد بینندگان بازی از مرز ۴۸۰ هزار و ۶۵۵ نفر نیز عبور کرده است. علاوه بر این، گفته شده که بازیکنان تا به امروز چیزی بیش از ۱۶ میلیون ساعت از گیم‌پلی بازی را تماشا کرده‌اند. با توجه به اینکه بسیاری از استریمرها همچنان مشغول تجربه بازی هستند، چندان دور از انتظار نیست که این رکورد بار دیگر شکسته و جابه‌جا شود.

بازی God of War Ragnarok در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. نسخه استاندارد بازی برای نسل هشتم و نهم به ترتیب با قیمت ۶۰ و ۷۰ دلار به فروش می‌رسد. همچنین، نسخه دیجیتال دیلاکس بازی با قیمت ۸۰ دلار قابل خریداری است که این نسخه در هر دو پلتفرم اجرا می‌شود و شامل یک سری مزایا و محتوای انحصاری نیز است.

داستان بازی رگناروک مدتی بعد از اتفاقات نسخه قبلی جریان دارد. در واقع، فیمبول وینت یا همان زمستان طولانی از راه رسیده و تمام قلمروها را تحت تاثیر خود قرار داده است. کریتوس به همراه پسرش، آترئوس سفر پرماجراجویی خود به قلمروها را آغاز می‌کند و در همین حین، مادر بالدر یعنی فریا نیز از طلسم خود فرار کرده و قصد دارد انتقام مرگ پسرش را از کریتوس بگیرد. از طرفی، نیروهای آزگارد نیز برای نبرد عظیمی که قرار است به جهان حاضر خاتمه دهد، آماده می‌شوند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با تریلر جدید God of War Ragnarok با محوریت نمایش نقدها و نمرات بازی چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان جایزه بهترین بازی سال را به خود اختصاص می‌دهد؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا