#مهسا_امینی

هجوم هواداران برای پیش خرید نسخه Jotnar بازی God of War Ragnarok

موجودی در عرض ۱۰ دقیقه به پایان رسید

نسخه Jotnar بازی God of War Ragnarok

شواهد امر گویای این موضوع است که فرصت پیش خرید نسخه Jotnar بازی God of War Ragnarok در فروشگاه‌های اینترنتی در کمتر از ۱۰ دقیقه به پایان رسید.

بدون هیچ شک و تردیدی، گاو آو وار رگناروک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های انحصاری سونی در نسل نهم به شمار می‌رود که کمتر از چهار ماه به انتشار آن باقی مانده است. داستان بازی دنباله نسخه پیشین را روایت می‌کند و این بار کریتوس و پسرش، آترئوس، به ناچار باید با ازگارد مبارزه کنند. اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که چند روز پیش استودیو آمریکایی سانتا مونیکا (Santa Monica) با نمایش یک تیزر مهیج، از نسخه‌های مختلف بازی پرده برداشت.

بر این اساس، گاو آو وار رگناروک در مجموع دارای چهار نسخه مختلف به نام‌های استاندارد، دیجیتال دیلاکس، کالکتور و جاتنر می‌شود. نسخه دیجیتال دیلاکس شامل بازی اصلی، زره دارک دیل برای کریتوس و آترئوس، پوسته دارک دیل برای بلید و تبر معروف، آلبوم دیجیتالی موسیقی متن بازی به همراه آرت بوک دیجیتالی بازی و چند آواتار برای پروفایل حساب کاربری پلی استیشن و یک تم مخصوص برای کنسول پلی استیشن 4 می‌شود.

اما هواداران پروپاقرص سری خدای جنگ که قصد خرید نسخه فیزیکی بازی را دارند، می‌توانند از میان نسخه کالکتور و جاتنر، یکی را انتخاب کنند. از بین این دو، نسخه کالکتور قیمت کمتری دارد که شامل بازی اصلی، آیتم‌های حاضر در نسخه دیجیتال دیلاکس، جعبه با پوسته Knowledge Keeper، استیل بوک بازی با طرح خرس و گرگ، دو مجسمه کوچک از دو قلوهای وانیر، ست تاس‌های دورف‌ها و چکش میولنیر می‌شود.

گران‌قیمت‌ترین نسخه از گاو آو وار رگناروک، نسخه Jontar نام دارد که تا ساعاتی پیش در خرده‌فروشان سراسر جهان قابل پیش خرید بود. این نسخه شامل موارد زیر می‌شود:

  • بازی اصلی God of War Ragnarok
  • آیتم‌های حاضر در نسخه‌ کالکتور
  • سه سنجاق با طرح‌های شاهین، خرس و گرگ
  • صفحه وینیل ۷ اینچی حاوی موسیقی متن بازی
  • حلقه افسانه‌ای Draupnir
  • نقشه پارچه‌ای Yggdrasil

گزارش‌ها نشان می‌دهد که با شروع پیش خرید بازی، موجودی نسخه مزبور در کمتر از ۱۰ دقیقه در اغلب فروشگاه‌ها به خصوص در خرده‌فروشان ایالات متحده آمریکا به پایان رسید. البته، همان‌طور که انتظار می‌رفت، عده‌ای از سودجویان که موفق به پیش خرید بازی شده‌اند، این نسخه را با قیمت‌های کذایی همچون ۱۰۰۰ پوند انگلیس (معادل ۱۱۸۰ دلار) در فروشگاه‌های اینترنتی به فروش می‌رسانند؛ قیمت‌هایی که بدون شک منطقی و قابل توجیه نیستند.

خبر خوب برای عاشقان خدای جنگ این است که هنوز امکان پیش خرید نسخه کالکتور بازی با قیمت ۲۰۰ دلار در برخی از فروشگاه‌ها از جمله پلی استیشن دایرکت و بست بای وجود دارد. از طرفی، نسخه لانچ یا روز انتشار بازی نیز در فروشگاه‌های تارگت، آمازون، گیم استاپ، بست بای و والمارت قابل خرید است. افرادی که قصد تهیه نسخه‌های دیجیتالی بازی را دارند، با مراجعه به فروشگاه پلی استیشن، به طور مستقیم می‌توانند نسخه استاندارد یا دیجیتال دیلاکس بازی را پیش خرید کنند.

لازم به ذکر است که بازی God of War Ragnarok قرار است در روز ۹ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (۱۸ آبان امسال) به طور انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شود.

داستان بازی مدتی بعد از حوادث نسخه پیشین جریان دارد. در واقع، مادر بالدر یعنی فریا از طلسم خود خود فرار کرده و قصد دارد انتقام مرگ پسرش را از کریتوس بگیرد. علاوه بر او، ازگارد به همراه ارتش خود دست بردار کریتوس نیست و با ارتش عظیم خود جنگ بزرگی را به راه می‌اندازد. از طرفی، آترئوس در میان این بحبوبه‌ها، سعی بر این دارد تا به هویت خود در میان خدایان و جایگاه خود به عنوان لوکی پی ببرد.

در میان این گفته‌ها، بد نیست اشاره کنم که چندی پیش یکی از فروشگاه‌های معروف بریتانیایی جزئیاتی از حالت های گرافیکی بازی گاد آو وار رگناروک به اشتراک گذاشت. بر اساس ادعای این منبع، ظاهرا بازی دارای دو تنظیم مختلف برای کنسول پلی استیشن 5 خواهد بود. اولین حالت گرافیکی، Performance نام دارد که ارائه نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را هدف قرار می‌دهد. حالت دوم به Quality معروف است که با انتخاب آن، بازی در وضوح تصویر 4K واقعی و نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه قابل اجرا خواهد بود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با پایان موجودی پیش خرید نسخه Jotnar بازی God of War Ragnarok چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان می‌تواند لقب بهترین بازی سال را به خود اختصاص دهد؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا