رده‌بندی سنی بازی God of War Ragnarok مشخص شد

مناسب برای بزرگسالان

رده بندی سنی بازی God of War Ragnarok

سازمان رده بندی سنی بازی‌ها در ایالات متحده (ESRB) درجه سنی بزرگسالان را به بازی God of War Ragnarok اختصاص داد. 

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، بازی جدید سری خدای جنگ با نام گاد آو وار رگناروک برای نخستین بار در سال ۲۰۲۰ میلادی توسط بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی معرفی شد. این عنوان در ابتدا برای عرضه در سال گذشته میلادی برنامه‌ریزی شده بود که بنا به دلایل مختلف، کمپانی سونی انتشار آن را به آبان پیش‌رو موکول کرد.

در همین راستا که زمان چندان زیادی به عرضه بازی باقی نمانده و شماری از هواداران بی‌صبرانه منتظر آغاز ماجراجویی بعدی کریتوس و آترئوس هستند، سازمان رده بندی سنی بازی‌ها در ایالات متحده درجه سنی بازی را مشخص کرد. این نهاد معتقد است که به خاطر وجود صحنه‌های خشونت آمیز همچون جدا شدن اعضای بدن و همچنین استفاده از الفاظ رکیک، این بازی برای بزرگسالان (بالای ۱۷ سال) مناسب است.

بازی مورد انتظار God of War Ragnarok در تاریخ ۹ نوامبر سال جاری میلادی (۱۸ آبان ماه) به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. این عنوان در چهار نسخه مختلف به نام‌های استاندارد، دیجیتال دیلاکس، کالکتور و جاتنر روانه بازار می‌شود که در صورت تمایل، هم‌اکنون می‌توانید آن‌ها را از طریق فروشگاه‌های معتبر پیش خرید کنید.

شواهد امر گویای این موضوع است که امکان پیش دانلود (پری لود) بازی از روز دوم نوامبر (۱۲ آبان ماه) برای افرادی که بازی را پیش خرید کرده‌اند، فراهم می‌شود. بدین ترتیب، شما تا یک هفته پیش از عرضه بازی، فرصت دریافت آن را دارید تا از همان ثانیه‌های نخست عرضه جهانی، به تجربه بازی بپردازید. از طرفی، شایعه شده که حجم نسخه پلی استیشن 4 این عنوان برابر با ۹۰ گیگابایت خواهد بود. البته، احتمالا حجم نسخه پلی استیشن 5 بازی به لطف تکنولوژی جدید سونی کمتر از رقم مزبور باشد.

رده بندی سنی بازی God of War Ragnarok

داستان بازی مدتی بعد از حوادث نسخه پیشین روایت می‌شود؛ جایی که فیمبول وینتر یا همان زمستان معروف از راه رسیده و تمام ۹ قلمرو را تحت تاثیر خود قرار داده است. کریتوس به همراه پسرش، آترئوس برای پاسخ معماها سفر پرماجراجویی را به هر یک از قلمروها آغاز می‌کند و در همین حین، نیروهای آزگارد نیز برای نبردی که از قبل پیش‌گویی شده، آماده می‌شوند؛ جنگی که جهان را به نابودی می‌کشاند. از طرفی، مادر بالدر یعنی فریا نیز از طلسم خود فرار کرده و قصد دارد انتقام مرگ پسرش را از کریتوس بگیرد.

در خلال این گفته‌ها، بهتر است بدانید که چندی پیش آقای تام هندرسون، اینسایدر معروف صنعت بازی‌های ویدیویی، در پیامی اعلام کرد که اتمام بخش داستانی و ماموریت‌های اصلی God of War Ragnarok چیزی در حدود ۲۰ ساعت طول می‌کشد. البته، اگر به سراغ ماموریت‌های جانبی بروید، این زمان به ۴۰ ساعت نیز افزایش می‌یابد. ظاهرا از این مدت زمان، ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه مربوط به کات سین‌های ماموریت‌های اصلی و نزدیک به یک ساعت مربوط به کات‌سین‌های ماموریت‌های فرعی می‌شود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با رده بندی سنی بازی God of War Ragnarok چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان می‌تواند لقب بهترین بازی سال را به خود اختصاص دهد؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا