با زیرنویس تماشا کنید: تریلر جدید God of War Ragnarok قلمرو دورف‌ها را به نمایش می‌گذارد

پیشرفت چشمگیر دورف‌ها

همان‌طور که رسانه گیم اینفورمر وعده داده بود، تریلر جدیدی از گیم پلی God of War Ragnarok به اشتراک گذاشته شد که روی نمایش قلمرو دورف‌ها تمرکز دارد.

گاد آو وار رگناروک به عنوان یکی از مورد انتظارترین آثار انحصاری سونی در نسل نهم برشمرده می‌شود که هم اکنون مراحل ساخت پایانی خود را در استودیو سانتا مونیکا طی می‌کند. حال که زمان چندان زیادی به عرضه بازی باقی نمانده، چند وقتی است که رسانه گیم اینفورمر با همکاری تیم سازنده جزئیات بیشتری از بازی ارائه می‌دهد.

در همین راستا، این رسانه به تازگی از شماره بعدی مجله خود پرده برداشت که تصویر روی جلد آن به بازی رگناروک اختصاص دارد. در همین حین، این رسانه سرشناس مدتی قبل تریلر جدیدی از گیم پلی منتشر کرد که سیستم مبارزه و مکانیزم‌های جدید آن را به تصویر می‌کشید. حال در تازه‌ترین خبرها، ویدیوی جدیدی از این عنوان ارائه شده که این بار در کنار نمایش گیم پلی، قلمرو دورف‌ها را نشان می‌دهد.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، در بازی جدید خدای جنگ هر ۹ قلمرو وجود دارند و کریتوس به همراه پسرش، آترئوس به آن‌ها سفر می‌کند. از طرفی، هر قلمرو به طرق مختلف تحت تاثیر زمستان طولانی یا همان فیمبول وینتر  قرار گرفته‌اند. در میدگارد دریاچه به طور کامل یخ زده و به همین خاطر، برخلاف بازی قبلی که کریتوس و آترئوس با قایق جابه‌جا می‌شدند، اکنون با یک سورتمه که توسط دو گرگ به نام‌های Speki و Svanna روی یخ کشیده می‌شود، به ماجراجویی خود ادامه می‌دهند.

با این وجود، همان‌طور که اشاره کردم، اثرات زمستان طولانی در هر قلمرو متفاوت است و در قلمرو دورف‌ها همچنان شاهد قایق خواهیم بود. بر اساس توضیحات تیم سازنده، این قلمرو بسیار سرسبزتر و پرجمعیت‌تر از چیزی است که بازیکنان در نسخه قبلی شاهد آن بودند.

از طرفی، کوتوله‌ها طی سال‌های اخیر با پیشرفت‌های چشمگیری همراه شده‌اند و از ساختارهای صنعتی گرفته تا شهرهای وسیع، کانال‌های آب مصنوعی و سیستم‌های پیچیده ماشینی، همگی در این قلمرو به چشم می‌خورند. علاوه بر این‌ها، همچنین استودیو سانتا مونیکا معماهای محیطی زیادی را در این قلمرو قرار داده که کریتوس با استفاده از ابزارهای مختلف و کمک پسرش باید به حل آن‌ها بپردازد.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار God of War Ragnarok در تاریخ ۹ نوامبر سال جاری میلادی (۱۸ آبان ماه) به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. این عنوان در مجموع دارای چهار نسخه مختلف به نام‌های استاندارد، دیجیتال دیلاکس، کالکتور و جاتنر بوده که در حال حاضر امکان پیش خرید آن‌ها از طریق فروشگاه رسمی پلی استیشن فراهم شده که طبق معمول، با پیش خرید بازی می‌توانید از یک سری مزایا و هدایا بهره‌مند شوید.

داستان بازی گاد آو وار رگناروک مدتی پس از حوادث نسخه پیشین جریان دارد؛ جایی که زمستان طولانی از راه رسیده و کریتوس به همراه پسرش، آترئوس برای پاسخ معماها باید به هر کدام یک از ۹ قلمرو سفر کنند. در همین حین، نیروهای آزگارد برای نبردی که از قبل پیش‌گویی شده، آماده می‌شوند که به جهان حال حاضر پایان دهند. از طرفی، مادر بالدر یعنی فریا نیز دست بردار کریتوس نیست و پس از فرار از طلسم خود، قصد دارد انتقام مرگ پسرش را از او بگیرد. در میان این بحبوبه‌ها، آترئوس سعی بر این دارد تا به هویت خود در میان خدایان و جایگاه خود به عنوان لوکی پی ببرد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با تریلر جدید God of War Ragnarok و قلمرو کوتوله‌ها چیست؟ به نظر شما، آیا این بازی به عنوان بهترین اثر سری خدای جنگ شناخته خواهد شد؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا