برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر بازی خدای جنگ رگناروک از مرگ کریتوس خبر می‌دهد!

کریتوس Vs ثور !!

تریلر بازی خدای جنگ رگناروک از مرگ کریتوس خبر می‌دهد! ۱ ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ بازی (زیرنویس فارسی) کپی لینک

در تریلر بازی خدای جنگ رگناروکGod of War: Ragnarok ظاهرا اشاراتی به مرگ کریتوس (Kratos)، شخصیت اصلی این سری می‌شود که قرار است جنگی تمام عیار را با ثور (Thor) داشته باشد.

بازی God of War: Ragnarok عملا یکی از پرطرفدارترین عناوینی است که برای سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده و شدیدا طرفداران را هیجان‌زده کرده تا منتظر یک ماجرای جدید، از کریتوس و پسرش آترئوس (Atreus) باشند. در واقع این بازی ابتدا سال ۲۰۲۰ توسط استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) معرفی شد و در رویداد State of Play طی یک تیزر فوق‌العاده کوتاه، شاهد رونمایی سونی (Sony Entertainment) از آن بودیم. با این وجود طولی نکشید تا بالاخره حدود چند ماه بعد، سازندگان تریلر دیگری را برای این بازی منتشر کردند و حال که به تاریخ عرضه آن نزدیک می‌شویم، ظاهرا تعداد تیزرها، تصاویر و ویدیوهای تبلیغاتی آن بیشتر و بیشتر می‌شود.

شب گذشته در رویداد State of Play وقتی که قرار بود بیشتر باز‌ی‌های ژاپنی معرفی شوند و حتی شاهد رونمایی از گیم پلی عنوان Tekken 8 بودیم، دو تریلر از بازی‌های غیرژاپنی هم منتشر شد. اولین تریلر متعلق به بازی Hogwarts Legacy بود و در انتهای رویداد، ناگهان یک ویدیو جدید داستانی از God of War: Ragnarok بودیم که در زیر با زیرنویس فارسی و اختصاصی سرگرمی قابل مشاهده است.

جدیدترین تریلر بازی خدای جنگ رگناروک با زیرنویس فارسی

در ویدیو فوق ابتدا می‌بینیم که کریتوس ظاهرا وارد مکانی می‌شود و سپس اسلحه خود را زمین می‌گذارد. بعد ما می‌بینیم که او با تیر (Tyr) صحبت می‌کند؛ کسی که به عنوان خدای جنگ اساطیر نورس (Norse) شناخته می‌شود. او از کریتوس و آترئوس می‌پرسد که از او چه می‌خواهند، در حالی که در سکانس بعد، می‌بینیم که او موجودی رو روی زمین می‌کشاند و قصد همکاری را دارد. جالب‌تر اینکه او می‌گوید که کریتوس را به عنوان قاتل خدایان می‌شناسد و این موضوع کمی برای تیر عجیب است که آن‌ها برای نجات او آمده‌اند.

پس از آن دوباره صحنه‌ای را می‌بینیم که به راز عجیب آترئوس اشاره می‌کند. آترئوس اول این تریلر از بازی خدای جنگ رگناروک اظهار می‌کند که هرکسی رازی دارد و برخی مواقع نگه داشتن این راز، می‌تواند دلیل نجات پیدا کردن و زنده ماندن افرادی باشد که آن‌ها دوست داریم. در این صحنه کریتوس به او می‌گوید رازی که نگه داشته چیست و چرا به او چیزی نمی‌گوید؛ در حالی که ظاهرا این معما درباره همان صحنه پایانی عنوان God of War 2018 است، جایی که در آخر روی دیوار دیدیم که کریتوس جانش را از دست داده و می‌میرد!

در این تریلر هم خیلی به تقدیر اشاره می‌شود، اما می‌دانیم که این موضوع قرار نیست که جلودار خدای جنگ باشد؛ به هر حال او در جهان اساطیر یونان بارها و بارها موفق شده بود تا از دست تقدیر و همچنین مرگ فرار کند و همین حرف را در این ویدیو هم می‌زند؛ اینکه تقدیر را خود آن‌ها می‌نویسند و تا وقتی که اجازه ندهند، چیزی پیش‌بینی شده نخواهد بود.

با این وجود شاید در کل این تریلر، صحنه خاصی که به شدت توجه افراد را جلب می‌کند، همان سکانس پایانی باشد که در آن، کریتوس با ثور وارد یک جنگ تن به تن می‌شود. در اینجا می‌بینیم که آن‌ها سلاح خود را برای همدیگر پرتاب می‌کنند و میولنیر (Mjolnir) یا همان چکش معروف ثور، در مقابل تبر کریتوس مقاومت می‌کند. سپس آن‌ها سلاح خود را پس می‌گیرند و یک ضربه دیگر می‌زنند که ادامه صحنه‌های آن احتمالا به وقتی که خود بازی عرضه شود موکول خواهد شد.

بازی God of War: Ragnarok در تاریخ ۱۸ آبان (۹ نوامبر) برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. منتظر ویدیوهای بیشتر درباره این بازی، طی هفته‌های آینده باشید!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments