تماشا کنید: نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 Final Fantasy VII Remake معرفی شد

این نسخه طی ماه‌های آتی از راه می‌رسد

تماشا کنید: نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 Final Fantasy VII Remake معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی
نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 Final Fantasy VII Remake

شرکت اسکوئر انیکس در جریان رویداد State of Play از نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 Final Fantasy VII Remake رونمایی کرده است.

اسکوئر انیکس در جریان رویداد State of Play یک ویدیوی حدودا سه دقیقه‌ای به نمایش گذاشت و به واسطه‌ی آن، از نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 Final Fantasy VII Remake رونمایی کرد. با توجه به اطلاعات رسمی، نسخه‌ی مزبور از جزئیات گرافیکی بهتری برخوردار بوده و با وضوح تصویر 4K یا نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود. علاوه بر این، سرعت بارگذاری‌ها به واسطه‌ی حافظه‌ی SSD کنسول به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته است. برای تماشای ویدیو می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

ویژگی‌های شاخص Final Fantasy 7 Remake Intergrade به همین موارد خلاصه نمی‌شود. نسخه‌ی مزبور یک شخصیت کاملا جدید به نام یوفی را در خود جای داده که کاربر در برخی از مراحل کنترل او را به دست می‌گیرد. نسخه‌ی مخصوص پلی‌استیشن 5 همچنین یک حالت تصویربرداری تازه را هم شامل خواهد شد. در ضمن، خریداران نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 نیازی به پرداخت هزینه‌ی اضافی نداشته و نسخه‌ی مخصوص پلی‌استیشن 5 را می‌توانند به صورت رایگان دریافت کنند. علاوه بر این‌ها، قابلیت انتقال فایل‌های ذخیره هم فراهم شده است.

در انتها، لازم به ذکر است نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 Final Fantasy VII Remake در تاریخ ۲۰ خرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ ژوئن) در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا