نام موقت فیلم چهار شگفت انگیز اطلاعاتی از داستان را فاش می‌کند

همچنان خبری از معرفی بازیگران نیست

نام موقت فیلم چهار شگفت انگیز

وب سایت The Cosmic Circus در یکی از گزارش‌های اختصاصی و جدید خود نام موقت فیلم چهار شگفت انگیز را فاش کرده است.

ریبوت مجموعه فیلم‌های چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) در استودیوی مارول در دست تولید بوده و قرار است بخشی از فرنچایز بزرگ Marvel Cinematic Universe باشد. وظیفه کارگردانی این فیلم روی دوش‌های مت شکمن (Matt Shakman) قرار گرفته که پیش از این در ساخت سریال‌هایی مانند Game of Thrones و WandaVision مشارکت داشت. در ضمن، بازیگران نقش‌های اصلی مشخص شده‌اند اما بدلیل اعتصاب هنرپیشه‌های هالیوودی معرفی نمی‌شوند.

وب سایت The Cosmic Circus اخیراً نام موقت فیلم چهار شگفت انگیز را فاش کرده است. نام موقت یا Working Title حین تست گرفتن از گزینه‌های بازیگری و فیلمبرداری مورد استفاده قرار می‌گیرد تا توجه رسانه‌ها و مخاطبان جلب نشود. نام‌های موقت گاهی اوقات اشاره‌ای مستقیم به داستان اثر داشته و برخی اوقات هم هیچ نکته خاصی را در خود جای نداده و تنها یک شوخی میان عوامل سازنده است. طبق متن، دست اندرکاران Blue Moon را بعنوان نام موقت این پروژه مورد انتظار انتخاب کرده‌اند.

Blue Moon ظاهراً ارتباط مستقیمی با ماجراجویی‌های چهار شگفت انگیز در کمیک بوک‌ها دارد. The Blue Area of the Moon یا Blue Side of the Moon نام منطقه‌ای شبیه به زمین است که انسان‌ها در یکی از نقاط ماه (دهانه لوتر) ساخته‌اند. این منطقه در کمیک بوک‌ها نخستین بار توسط چهار شگفت انگیز مورد کندوکاش قرار گرفت. نکته جالب اینجاست که آن‌ها حین بررسی منطقه با ویرانه‌های شهری متعلق به موجودات فضایی و قلعه واچر (The Watcher) مواجه شدند. در ضمن، The Cosmic Circus تاکید داشت داستان فیلم محور حول محور ماجراجویی در فضا می‌چرخد.

واچر نخستین بار در فصل اول What If معرفی شد و پیش از این می‌دانستیم نسخه لایو اکشن آن در فیلم چهار شگفت انگیز به نمایش گذاشته خواهد شد. واچر، یک موجود پنج بُعدی بوده و وظیفه دارد از مولتی ورس محافظت کند. او قسم خورده بود تحت هیچ شرایطی در اتفاقات و سرنوشت تایملاین‌ها دخالت نکند اما پس از اینکه اولتران در یکی از تایملاین‌ها حضور او را حس کرد و به رازهای مولتی ورس پی برد، مجبور شد قسمش را نادیده بگیرد.

فیلم Fantastic Four از تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴ (مصادف با ۲ مه ۲۰۲۵ میلادی) اکران خواهد شد.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا