بازیگران جانی و سو استورم در فیلم Fantastic Four ظاهراً مشخص شده‌اند

روند انتخاب بازیگر ادامه دارد

سو استورم در فیلم Fantastic Four

اگر شایعه‌ای که اخیراً منتشر شده حقیقت داشته باشد، مارول سرانجام موفق شده بازیگران جانی و سو استورم در فیلم Fantastic Four را انتخاب کند.

والت دیزنی (Walt Disney) که شرکت مادر مارول محسوب می‌شود، در سال ۲۰۱۷ میلادی فاکس قرن بیستم را به تصاحب خود درآورد. در نتیجه این اتفاق، امتیاز فیلم چهار شگفت انگیز در اختیار والت دیزنی و مارول قرار گرفت تا اضافه شدن این ابرقهرمانان به فرنچایز Marvel Cinematic Universe یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شود. استودیوهای آمریکایی نهایتاً در رویداد کامیک کان ساخت ریبوت Fantastic Four را تایید کردند. همچنین مدتی بعد، جان واتس (Jon Watts) به پروژه اضافه شد تا کارگردانی را بر عهده بگیرد. البته او بعداً از تیم کناره گیری کرد.

جف اسنایدر (Jeff Sneider) یکی از افشاگرهای مشهور صنعت فیلم و سریال به شمار رفته و اخیراً بازیگران جانی و سو استورم در فیلم Fantastic Four را معرفی کرده است. طبق ادعای او، ونسا کربی (Vanessa Kirby) برای نقش سو استورم و جوزف کویین (Joseph Quinn) برای نقش جانی استورم انتخاب شده‌اند. البته اطلاعات جدید به همینجا خلاصه نمی‌شود. اینطور که بنظر می‌رسد، برخلاف قسمت‌های پیشین رید ریچاردز شخصیت اصلی نبوده و سو استورم جایش را گرفته است. در ضمن، پیوستن کربی و کویین به فیلم توسط منابع دیگر تایید نشده اما اسنایدر نسبت به آنچه گفته اطمینان بسیار بالایی دارد.

ونسا کربی با ایفای نقش در سریال The Crown محصول نتفلیکس (Netflix) توانست به نامی شناخته شده در سراسر جهان تبدیل شود. او در ادامه به سری فیلم‌های سریع و خشن (Fast and Furious) و ماموریت غیرممکن (Mission Impossible) پیوست تا به شهرت بیشتری برسد. جک کویین هم مانند کربی با یک سریال توانست نامی برای خود دست و پا کند. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، او یکی از بازیگران فصل چهارم سریال Stranger Things است.

شایعه‌ها به همین موارد خلاصه نمی‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) قرار است شخصیت منفی فیلم Fantastic Four، یعنی گالاکتوس را به تصویر بکشد. برای نقش ثینگ هم ظاهراً مارول بدنبال فردی سفید پوست می‌گردد که اضافه وزن شدیدی داشته باشد.

فیلم چهار شگفت انگیز از تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴ (مصادف با ۲ مه ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا