برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

یکی از ایستراگ‌های سریال Fallout یک شماره تلفن جالب است

شماره‌ای که می‌توان به آن زنگ زد

یکی از ایستراگ‌های سریال Fallout یک شماره تلفن جالب است ۰ ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ایستراگ‌های سریال Fallout

یکی از ایستراگ‌های سریال Fallout به یک شماره تلفن ارتباط داشته که با زنگ زدن به آن با نکته مهیجی مواجه می‌شوید.

سریال تلویزیونی Fallout محصول شبکه آمازون پرایم ویدئو با ایستراگ‌های مختلفی از دنیای بازی آن پر شده اما یکی از آن‌ها به شکلی است که در دنیای واقعی می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. یکی از قسمت‌های سریال مورد بحث شامل شماره تلفنی می‌شود که چندان نیز به عنوان یک راز به شمار نمی‌رود. اما اگر بیش از حد درگیر گفته‌های شخصیت هاوارد کوپر با بازی والتون گوگینز (Walton Goggins) شوید می‌توانید به آسانی آن را از دست بدهید.

در جریان ابتدای قسمت ششم این سریال، شخصیت هاوارد کوپر پیش از جنگ، در حال انجام یکی از تبلیغات خود است. این شخصیت در حال صحبت و تمجید از مزیت‌های یکی از والت‌های کمپانی Vault-Tec است. سپس بینندگان خود را با اعضای خانواده هاتورن آشنا می‌کند که در راس آن‌ها لوید و کاساندرا هاتورن قرار دارند. دانشمندانی که متخصص امر تاثیر تشعشع روی DNA انسان هستند. پس از آن که اعضای خانواده هاتورن صحبت‌های خود را به قصد فروش والت انجام دادند به کوپر بازگشته که سعی دارد از اهمیت حیاتی تهیه یک جایگاه در والت سخن می‌گوید.

در همین حین شماره تفلنی روی صفحه در حال نمایش است و کوپر به این موضوع اشاره می‌کند که همین حالا می‌توانید تماس گرفته و جایگاه خود را درون والت رزرو کنید. شماره تلفن مورد بحث 213-25-VAULT و یا به عبارتی دیگر 213-258-2858 است. این شماره تلفن مختص به شهر لس آنجلس بوده که داستان سریال در آن جریان است.

با این حال اگر بخواهید به این شماره تلفن زنگ بزنید تمام آن چیزی که می‌شنوید فریادهایی عصبانی بوده که چند ثانیه‌ای به طول می‌انجامد و پس از آن، تماس به صورت خودکار به اتمام می‌رسد. این یکی از ایستراگ‌های سریال Fallout بوده که اگرچه مورد چندان بزرگی محسوب نمی‌شود اما با توجه به پیش‌زمینه سریال، هوشمندانه محسوب می‌شود چرا که مخاطبین در هر صورت پس از تماشای سریال به این شماره زنگ می‌زدند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments