برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تعداد بازیکن‌های سری Fallout به بیش از ۵ میلیون نفر رسید

به لطف سریال فال‌اوت

تعداد بازیکن‌های سری Fallout به بیش از ۵ میلیون نفر رسید ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

بر اساس بیانیه اخیر شرکت بتزدا، تعداد بازیکن های سری Fallout در طول یک روز به ۵ میلیون نفر رسیده است.

اگر اخبار  فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که فصل اول مجموعه فال‌اوت به تازگی از طریق شبکه آمازون پرایم پخش شده است؛ سریالی که تحسین منتقدها و مخاطب‌ها را برانگیخته و به عنوان یکی از موفق‌ترین سریال‌های اقتباسی از بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود.

در پی پخش این سریال، بسیاری از گیمرها به تجربه بازی‌های فال‌اوت ترغیب شده‌اند. بدین ترتیب، چند وقتی است که روز به روز به تعداد بازیکن‌های عناوین این فرنچایز به خصوص آثار Fallout 4 و Fallout 76 اضافه شده و این بار رکورد جدیدی در این زمینه به ثبت رسیده است.

با استناد بر بیانیه شرکت بتزدا، تعداد بازیکن های بازی فال‌اوت ۷۶ در طول یک روز به بیش از یک میلیون نفر رسیده و از همه مهم‌تر، در طول یک روز حدود ۵ میلیون گیمر به تجربه عناوین این سری پرداخته بودند. تمامی این دستاوردها در حالی است که زمان نسبتا قابل توجهی از انتشار بازی‌های این مجموعه گذشته است.

در حال حاضر جزئیات بیشتری در این زمینه در دسترس نیست. در واقع، ممکن است که این اعداد و ارقام حین دستیابی بازی فال اوت ۴ به ۱۶۴ هزار بازیکن همزمان در شبکه استیم اتفاق افتاده است. همچنین، ناگفته نماند که اخیرا بالغ بر ۷۳ هزار بازیکن در شبکه استیم به طور همزمان مشغول تجربه بازی Fallout 76 بودند.

ناگفته نماند که شرکت بتزدا در نظر دارد که با انتشار یک به‌روزرسانی، بازی فال‌اوت ۴ را به نسل نهم ارتقا دهد. این آپدیت قرار است در تاریخ ۲۵ آوریل سال جاری (۶ اردیبهشت ماه پیش‌رو) به طور رایگان برای دارندگان بازی منتشر شود. همچنین، بهتر است بدانید که سریال فال‌اوت برای فصل دوم تمدید شده که البته هنوز تاریخ پخش آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments