برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کارگردان بتسدا اشاراتی به Fallout 5 داشته است

سرانجام اتفاق می‌افتد

کارگردان بتسدا اشاراتی به Fallout 5 داشته است ۰ ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
اشاراتی به Fallout 5

تاد هاوارد کارگردان و تهیه‌کننده کمپانی بتسدا در صحبت‌های جدید خود پیرامون اقتباس تلویزیونی Fallout، اشاراتی به Fallout 5 داشته است.

سرانجام پس از مدت‌های طولانی، سریال Fallout محصول شبکه آمازون قرار است روی سرویس استریمی این شبکه تحت عنوان پرایم ویدئو در هفته جاری در دسترس قرار بگیرد. در حقیقت این سرویس استریمی، کمی زودتر از آنچه تصور می‌شد قرار است به پخش هر هشت اپیزود فصل سریال Fallout بپردازد. بازخوردهای صورت گرفته از این سریال تاکنون بسیار مثبت بوده و 92 درصد از آرا مثبت منتقدان را در وبسایت راتن تومیتوز به خود اختصاص داده و گفته شده که این سریال، سطح اقتباس‌هایی که از بازی‌های ویدئویی می‌تواند صورت بگیرد را ارتقاع داده است.

پیش از این شورانرها و سازندگان سریال در گفته‌های خود به این نکته اشاره کردند که برخورد و به نوعی رویکردی که آن‌ها برای ساخت سریال در پیش گرفته بودند به نوعی بوده که در حال ساخت بازی Fallout 5 هستند. به همین ترتیب این موضوع سبب شده تا نشریه ComicBook در گفتگوی جدید خود با تاد هاوارد (Todd Howard) کارگردان و رئیس کمپانی بتسدا (Bethesda) در جریان افتتاحیه سریال در شهر لس آنجلس درباره معنی این اظهارنظر و آینده این مجموعه بازی سوال کند.

هاوارد در این باره توضیح داد “نه این سریال، Fallout 5 محسوب نمی‌شود. اما رویکرد ما برای این سریال، به همان شکلی بود که برای ساخت یک بازی در نظر می‌گیریم. برای مثال داستان بعدی این مجموعه به چه شکل خواهد بود؟ ما برای سریال در طول بازه زمانی این مجموعه به جلو حرکت کردیم. منطقه‌ای را برای روایت داستان انتخاب کردیم که منحصر به فرد است. کاراکترهای جدیدی در آن در اختیار داریم. به همین دلیل رویکرد یکسانی را در پیش گرفتیم. با این حال، این سریال به عنوان Fallout 5 به شمار نمی‌رود. این بازی سرانجام صورت خواهد گرفت.”

به همین شکل هاوارد اشاراتی به Fallout 5 و آینده این مجموعه داشت. ایشان وظیفه تهیه‌کننده اجرایی سریال را نیز برعهده داشته است. در نقدهای منتشر شده از سریال به این موضوع اشاره شده که سریال هم مخاطبین قدیمی این مجموعه و افرادی که پیش از این، آشنایی با این فرنچایز نداشتند را راضی خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments