1%
  • 0/10

تایید حضور شخصیت محبوب New Vegas در فصل دوم سریال فال‌اوت

یک ارتباط قدرتمند با منبع اصلی

تایید حضور شخصیت محبوب New Vegas در فصل دوم سریال فال‌اوت ۰ ۰۵ تیر ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
شخصیت محبوب New Vegas

پس از حضور کوتاه در اپیزودهای پایانی فصل اول سریال فال‌اوت، حضور شخصیت محبوب New Vegas در فصل دوم آن مورد تایید قرار گرفت.

یکی از شورانرهای سریال تحسین شده فال‌اوت محصول شبکه آمازون پرایم ویدئو تایید کرد که یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای بازی Fallout: New Vegas در فصل دوم سریال نقش اساسی و مهمی را ایفا خواهد کرد. در پایان فصل اول از سریال Fallout مشخص شد وقایع داستان سریال در سیزن دوم در شهر نیو وگاس روایت خواهد شد. در نتیجه بسیاری از طرفداران این سوال و تا حدی نگرانی را مطرح کردند که چگونه سریال با داستان و وقایعی که در بازی روایت شده ارتباط برقرار می‌کند.

اکنون کاشف به عمل آمده که حداقل یک ارتباط قدرتمند بین سریال و منبع اصلی از طریق حضور شخصیت محبوب New Vegas در آن وجود خواهد داشت. گراهام وگنر (Graham Wagner) یکی از شورانرهای سریال در گفتگو با نشریه ورایتی اظهار داشت که شخصیت رابرت هوس (Robert House) که با نام مستر هوس (Mr. House) نیز شناخته می‌شود در فصل دوم سریال فال‌اوت حضور خواهد داشت.

در فصل اول این سریال شاهد حضور کوتاهی از شخصیت مستر هوس در یکی از اپیزودهای نهایی آن بودیم. اکنون مشخص شده که حضور این شخصیت در ادامه تنها به موارد کوتاه خلاصه نداشته و این شخصیت نقش اساسی را در فصل دوم سریال ایفا خواهد کرد. وگنر این گونه توضیح داد که “بسیاری از شخصیت‌های اصلی سریال ما به شهر وگاس مرتبط هستند. در دنیای فال‌اوت، لاس وگاس شهر شخصیت رابرت هوس محسوب می‌شود. بنابراین این شخصیت در فصل دوم حضوری پررنگ خواهد داشت.”

اکنون شاید بزرگ‌ترین سوال باقی مانده به این موضوع ارتباط داشته باشد که حضور اصلی این شخصیت در فصل دوم سریال فال‌اوت در کدام خط زمانی اتفاق خواهد افتاد. بدون آن که بخواهیم داستان را اسپویل کنیم باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که نقش عمده شخصیت رابرت هوس به پیش از جنگ ارتباط دارد. با این حال این شخصیت هنوز طی اتفاقات بازی New Vegas نیز زنده است که داستان آن صدها سال بعد اتفاق می‌افتد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments