برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازسازی کاراکتر لوسی در Fallout 4 توسط کاربران

افزایش محبوبیت Fallout ادامه دارد

بازسازی کاراکتر لوسی در Fallout 4 توسط کاربران ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
لوسی در Fallout 4

یکی از کاربران موفق به بازسازی کاراکتر لوسی در Fallout 4 شدند که به عنوان شخصیت اصلی اقتباس تلویزیونی این مجموعه شناخته می‌شود.

اگرچه از سیستم ساخت کاراکتر بازی Fallout 4 بیش از هشت سال می‌گذرد، هم‌چنان این سیستم به عنوان ابزار قدرتمندی در نظر گرفته می‌شود که گیمرها با استفاده از آن می‌توانند به ایجاد چهره‌های منحصر به فرد اقدام نمایند. در طول سالیان گذشته، کاراکترهای جذاب بی‌شماری در این بازی ساخته شده‌اند. یکی از کاربران بازی مذکور حتی کاراکتری ساخته بود که چهره آن شباهت بسیاری به آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) داشت که نشان می‌دهد چگونه از این سیستم می‌توان برای بازسازی چهره شخصیت‌های واقعی استفاده کرد. به دنبال محبوبیت دوباره عنوان Fallout 4 که به لطف موفقیت اقتباس تلویزیونی صورت گرفته از این مجموعه محصول شبکه آمازون به دست آمده، بسیار جالب خواهد بود تا ببینیم چه نوع کاراکترهایی در آینده در این بازی ساخته می‌شوند.

یکی از کاربران وبسایت ردیت با نام کاربری 09071518 بازسازی قابل توجه خود از کاراکتر لوسی در Fallout 4 را به اشتراک گذاشته است. کاراکتر لوسی مک‌لین در اصل، شخصیت اصلی سریال تلویزیونی Fallout بوده و اکنون بازسازی صورت گرفته توسط کاربر مذکور و اشتراک آن در فضای آنلاین، تحسین کاربران را به دنبال داشته است. این بازسازی شباهت فراوانی به چهره الا پرنل (Ella Purnell) دارد. بازیگری که وظیفه ایفای نقش شخصیت لوسی در سریال مورد بحث را برعهده داشته است.

کاربران وبسایت ردیت به اظهارنظر درباره این بازسازی چهره پرداخته و درباره جوانب مختلف آن پیشنهاداتی برای بهتر کردن آن ارائه داده‌اند. به طور مثال یک کاربر به این موضوع اشاره داشته که این چهره به چشم‌های دوست‌داشتنی‌تری نیاز دارد. با این حال این بازسازی تحسین و تمجید کلی کاربران را به همراه داشته. با توجه به این که شخصیت لوسی از سریال Fallout به یکی از شخصیت‌های محبوب طرفداران تبدیل شده، ساخت بازسازی آن در بازی، امر دور از انتظاری به نظر نمی‌رسید. هم‌چنین یک راهنمای رسمی از سوی شرکت بتسدا (Bethesda) برای ساخت کاراکتر لوسی مک‌لین در بازی Fallout 76 نیز ارائه شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments