#مهسا_امینی

با جزئیات کراس‌اور Doom و بازی Fall Guys آشنا شوید!

خبری خوب برای طرفداران این فرنچایز

اسکین Doom Slayer در فال گایز

طبق اطلاعات منتشر شده، اسکین Doom Slayer قرار است به بازی پرطرفدار Fall Guys: Ultimate Knockout اضافه شود.

استودیوی بازی‌سازی مدیاتونیک (Mediatonic) در حساب رسمی توییتر Fall Guys: Ultimate Knockout عکسی منتشر کرده که از اسکین جدید فال گایز خبر می‌دهد. محتوای این عکس چیزی را به مخاطبین نشان نمی‌دهد اما به‌نظر می‌رسد این کاستوم متعلق به Doom Slayer فرنچایز Doom است. با وجود آن‌که تاریخ عرضه‌ی اسکین Doom Slayer توسط توسعه‌دهندگان اعلام نشده، اما احتمالا به زودی کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند. از سوی دیگر، پیش‌بینی می‌شود قیمت این کاستوم همانند بسیاری از اسکین‌ها، ۱۰ Crowns باشد.

درحالی که فال گایز اواسط فصل دوم را سپری می‌کند، اما توسعه‌دهندگان برای فصل سوم برنامه‌ریزی می‌کنند. از آن‌جایی که در فصل دوم شاهد اتفاقات جذاب و انتشار اسکین‌ها متفاوت در Fall Guys: Ultimate Knockout بودیم، پیش‌بینی می‌شود توسعه‌دهندگان انرژی بیشتری برای فصل سوم این بازی دوست‌داشتنی و هیجان‌انگیز به‌کار بگیرند. با وجود آن ‌که هنوز اطلاعاتی درمورد فصل بعدی منتشر نشده، اما شرکت مدیاتونیک اعلام کرده برای این اتفاق هیجان‌انگیز فکرهایی کرده است. انتظار می‌رود به زودی خبرهای بیشتری پیرامون فصل سوم بازی پرطرفدار فال گایز منتشر شود.

بازی بتل رویال پلتفرمر Fall Guys: Ultimate Knockout توسط استودیوی بازی‌سازی Mediatonic و شرکت ناشر دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) منتشر شده و توانسته در زمان نسبتا کوتاهی جایگاه خود را پیدا کند. این عنوان دوست‌داشتنی در فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی به مرحله‌ی عرضه رسیده و هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نسل هشتمی پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند آن را تجربه کنند. 

لازم به ذکر است که تعدادی از ترفندهای کاربردی فال گایز برای کسانی که می‌خواهند در تمام مینی‌گیم‌های این بازی پیروز شوند، در مطلبی در سرگرمی منتشر شده و می‌توانید با کمک آن مهارت خود را بیشتر کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا