اسکین سونیک به بازی Fall Guys اضافه شد + تصویر

به مناسبت شصتمین سالگرد سگا

اسکین سونیک در بازی Fall Guys

استودیوی بازی‌سازی Mediatonic، سازنده‌ی عنوان پرطرفدار Fall Guys، اعلام کرد اسکین Sonic the Hedgehog به زودی در دسترس کاربران این بازی قرار می‌گیرد.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout اخیرا مورد توجه استودیوی مدیاتونیک قرار گرفته و به‌روزرسانی‌های جالبی برای آن منتشر شده است. هفته‌ی گذشته فصل دوم این عنوان آغاز شد و با شروع این فصل، توسعه‌دهندگان ویژگی‌های تازه‌ای را به این بازی بتل رویال اضافه کردند. همزمان با تولد ۶۰ سالگی شرکت سگا، اسکین Sonic the Hedgehog در Fall Guys: Ultimate Knockout در دسترس کاربران قرار گرفته است.

با توجه به محبوبیت زیاد بازی پلتفرمر Fall Guys، همراه شدن توسعه‌دهندگان با جشن سالگرد سگا، تصمیم منطقی‌ای به حساب می‌آید و می‌تواند هواداران فرنچایز سونیک را هم به خود جذب کند. طبق اطلاعات منتشر شده، اسکین Sonic the Hedgehog در تاریخ ۱۴ اکتبر (مصادف با ۲۳ مهرماه) در دسترس قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت ۱۰ Crowns آن را خریداری کنند.

علاوه‌بر این، مدتی پیش دو اسکین Alyx و Gris که اولی متعلق به فرنچایز Half-Life است، به بازی Fall Guys: Ultimate Knockout اضافه شد. Alyx یکی از چندین اسکین ولو محسوب می‌شود که به تازگی به فال گایز اضافه شده و اخیرا علاوه‌بر کابران نسخه‌ی استیم، کسانی که با پلتفرم پلی‌استیشن 4 بازی را تجربه می‌کنند، می‌توانند Alyx را داشته باشند. البته برای دریافت این اسکین، بازیکنان باید حداقل ۱۰ Crown داشته باشند. اسکین Gris هم ۱۰ Crown قیمت دارد و براساس شخصیت این بازی ساخته شده است.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد این بازی محبوب بیشتر بدانید، می‌توانید نقد و بررسی بازی Fall Guys را از سرگرمی مطالعه کنید. همچنین، تعدادی از ترفندهای کاربردی فال گایز برای کسانی که می‌خواهند در تمام مینی‌گیم‌های این بازی پیروز شوند، در مطلبی جداگانه در دسترس قرار دارد و می‌توانید با کمک آن مهارت خود را بیشتر کنید.

اسکین سونیک در بازی Fall Guys
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا