بازیگر نقش اصلی The Flash به احتمال عدم اکران آن واکنش نشان داد

وقتی سر به سنگ می‌خورد!

بازیگر نقش اصلی The Flash به احتمال عدم اکران آن واکنش نشان داد سورنا رضایی ۰ ۰۷ شهریور ۱۴۰۱ سینمای جهان
بازیگر نقش اصلی فیلم The Flash

اینطور که به نظر می‌رسد، ازرا میلر بازیگر نقش اصلی فیلم The Flash به احتمال عدم اکران آن واکنش نشان داده است.

وارنر و دی سی فیلمز چهار فیلم سینمایی از فرنچایز DC Extended Universe را برای اکران در سال آینده میلادی برنامه‌ریزی کرده‌اند که یکی از آن‌ها The Flash است. این اثر فراز و نشیب‌های فراوانی را پشت سر گذاشت که برای مثال می‌توان به پیوستن و جدا شدن کارگردانان مختلف اشاره کرد. محصول وارنر با وجود چالش‌های متعدد در آوریل سال گذشته میلادی وارد فاز فیلمبرداری شد و روند ضبط صحنه‌هایش نهایتا در اکتبر همان سال به انتها رسید. با اتمام فیلمبرداری به نظر می‌رسید مشکلات به انتها رسیده اما رفتارهای عجیب و غیرمنتظره ازرا میلر (Ezra Miller) کار دست سازندگان داده است.

ازرا میلر نقش فلش را در دنیای سینمایی دی سی بر عهده دارد. او طی ماه‌های گذشته رفتارهای نامناسبی را در ملا عام از خود نشان داده که دو بارش به بازداشت منجر شد؛ دفعه اول بابت آزار و اذیت و دفعه دوم هم بابت رفتاری خشونت آمیز بود. اگرچه بازیگر آمریکایی بابت رفتارهای خود به صورت رسمی و صریح عذرخواهی کرده، به نظر می‌رسد این اقدام کافی نبوده است. طبق ادعای یکی از منابع خبری، وارنر مشغول بررسی راه‌های مختلف برای خروج از بحرانی است که میلر ایجاد کرده و یکی از راه‌ها، عدم اکران The Flash است؛ سیاستی که پیش از این در قبال Wonder Twins و Batgirl اتخاذ شد.

طبق گزارشی که اخیرا روی خروجی The Hollywood Reporter قرار گرفته، بازیگر نقش اصلی فیلم The Flash به احتمال عدم اکران آن واکنش نشان داده است. اینطور که به نظر می‌رسد، این بازیگر آمریکایی به همراه مدیر برنامه‌های خود یعنی اسکات متزگر (Scott Metzger) به دفتر وارنر رفته و جلسه‌ای را با مایکل دی لوکا (Michael De Luca) و پاملا ابدی (Pamela Abdy) برگزار کرده‌اند. مطابق انتظار، موضوع جلسه سرنوشت اولین اقتباس سینمایی فلش بوده است. خبرنگار THR در ادامه گزارش خود تاکید کرده The Flash برای میلر و متزگر حائز اهمیت بوده و فلش یکی از کاراکترهای مورد علاقه‌شان است. به همین دلیل، در جلسه اخیر بابت رفتارهای نامناسب میلر از مدیران وارنر عذرخواهی کردند.

ازرا میلر در بیانیه‌ای که قبلا به صورت عمومی منتشر کرده بود، تاکید داشت نسبت به مشکلات روحی و روانی خود آگاه بوده و به همین دلیل، روند درمان را آغاز کرده است. او در ادامه بیانیه‌اش از تمام کسانی که با رفتارهای خود ناراحت کرده، عذرخواهی کرد.

طبق اطلاعات موجود از داستان، بری آلن در The Flash به گذشته سفر می‌کند تا جلوی مرگ مادرش را بگیرد اما این اقدام تاثیرات غیر قابل‌ انتظاری بر خط زمانی می‌گذارد؛ تاثیراتی که به حضور نسخه مایکل کیتون (Michael Keaton) و بن افلک (Ben Affleck) بتمن در داستان منجر می‌شود. با توجه به گزارشی که چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد، این اثر سینمایی در اکران آزمایشی عملکرد فوق العاده‌ای داشته و نمرات بهتری را از The Dark Knight و The Dark Knight Rises دریافت کرده است. در صورتی که با اکران آزمایشی آشنایی ندارید، باید بگوییم یک نمایش محدود قبل از انتشار عمومی است تا دست‌ اندرکاران از ضعف‌های کار آگاه شده و در صورت نیاز، تغییرات لازم را اعمال کنند.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم The Flash از تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۲۳ (مصادف با ۲ تیر ۱۴۰۲) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا