آیا قدرت خاص هرکدام از شخصیت های فیلم Eternals را می‌دانید؟

از زبان خود تیم بشنوید!

آیا قدرت خاص هرکدام از شخصیت های فیلم Eternals را می‌دانید؟ امیرحسین ناصری ۳ ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ مارول
شخصیت های فیلم Eternals

شخصیت‌های فیلم جاودانگان درست به مانند Shang Chi And The Legend of The Ten Rings قرار است تا جمعی از بازیگران جدید در دنیای سینمایی مارول باشند که در گذشته بسیاری از آن‌ها را در دیگر فیلم‌ها ندیده بودیم. با این حال، هرکدام از جاوادانه‌های حاضر قدرتی خاص دارند که از سلستیال‌ها به آن‌ها رسیده است، اما آیا با این قدرت‌ها آشنایی دارید؟

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به تازگی و کمتر از یکسال است که شروع شده و استودیو مارول استارت کار را با سریال WandaVision در اوایل سال میلادی جاری زد. این مجموعه هم‌اکنون برنده دو جایزه امی شده است، اما راه آن را دیگر سریال‌های دیزنی پلاس و همچنین فیلم‌های Black Widow و Shang Chi ادامه دادند که البته عملکرد خوبی را هم داشته‌اند. با این وجود وقتی که صحبت از فاز چهارم MCU می‌شود، همه چشم‌ها به سمت آثاری است که در آن کاراکترهای قدیمی داستان مانند داکتر استرنج، لوکی، هاکای و اسپایدرمن حضور دارند، در حالی که فیلم Shang Chi با بازیگرانی جدید به شدت در دید منتقدان و همچنین کاربران مثبت ظاهر شده و Eternals هم قصد تکرار همین نتیجه را با تیم بازیگران خود دارد.

در واقع داستان جاودانه‌ها افرادی را به دنیای سینمایی مارول معرفی می‌کند که تمام این مدت شاهد و ناظر اتفاقات بوده‌اند و دخالتی نکرده‌اند. اما حال به دلیل وجود تهدیدی بسیار بزرگ، آمده‌اند تا انسان‌ها را از یک جنگ خونین نجات دهند. اما برای این کار تنها جاودانه بودن عمر کافی نیست، در نتیجه می‌دانیم که هرکدام از شخصیت های فیلم Eternals دارای قدرت‌های ویژه‌ای هستند که نمونه آن را هم در تریلرهای مختلف این اثر سینمایی دیده‌ایم. حال اگر جزئیات این تریلرها برای شما جوابگو نیست، می‌توانید گزارشی که از مصاحبه با تیم بازیگران فیلم Eternals درباره قدرت‌های هرکدام انجام شده را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری را درباره این موضوع به دست آورید.

شخصیت های فیلم Eternals چه قدرت‌هایی دارند؟

اخیرا مجله سینمایی Total Film اطلاعاتی را درباره مصاحبه با هرکدام از بازیگران منتشر کرده است که در آن، این افراد درباره قدرت‌های شخصیت خود صحبت می‌کنند.

ابتدا از سرسی (Sersi) با بازی گما چان (Gemma Chan) شروع کنیم که می‌تواند با قدرت‌های خود، ماده را کنترل کند. این یعنی او این توانایی را دارد که اجسام مختلف را از ساختار تغییر دهد یا آن‌ها را خشک کرده یا اینکه به حرکت وادار کند. سپس نوبت به شخصیت تینا (Thena) می‌رسد که بازیگر آن آنجلینا جولی (Angelina Jolie) اظهار کرده اکثر تمرینات او اسلحه مختلف بوده است. حال اینکه درباره قدرت‌های ویژه این شخصیت چه اطلاعات بیشتری وجود دارد هنوز معلوم نیست اما حداقل می‌دانیم که کار او با سلاح بوده و توان خود را از آن می‌گیرد.

درباره ایکاریس (Ikaris) هم گفته شده که توانایی اصلی او قابلیت پرواز و لیزر کردن اجسام با چشم است؛ چیزی که پیش‌تر در فیلم‌های مختلف دنیای DC از شخصیت سوپرمن دیده بودیم. قابلیتی مشابه نیز درباره کاراکتر کینگو (Kingo) وجود دارد اما او پرواز نمی‌کند و از طرفی به جای چشم از دستان خود لیزر شلیک می‌کند. کاراکتر اسپرایت (Sprite) هم از برخی جهات می‌توان گفت قابلیتی مشابه با لوکی در ایجاد توهم در ذهن دشمن را دارد. درباره دیگر قابلیت‌های او چیزی گفته نشده اما ظاهرا استفاده از ویژگی‌های این شخصیت در فیلم به شدت مهم هستند.

یکی دیگر از شخصیت های فیلم Eternals هم ماکاری (Makkari) نام دارد که مشابه او را می‌توان فلش (Flash) از دنیای DC دانست. ماکاری سریع است و از این ویژگی به عنوان سلاح خود استفاده می‌کند، اما چیزی که باعث می‌شود تا او خاص‌تر از دیگر کاراکترها باشد، باهوش بودن است. اما اگر صحبت از هوش و ذهن باشد، جالب است بدانید که فاستوس (Phastos) می‌تواند از تکنولوژی اطراف خود استفاده کرده و فقط با قدرت ذهن و انرژی موجود در فضا، هرچیزی را بسازد. درباره درویگ (Druig) هم باید بدانید که او فقط و فقط به اجسام، افراد یا هرچیزی که مقصدش باشد نگاه می‌کند تا بتواند آن را کنترل کند!

و اما به سراغ قوی‌ترین شخصیت در میان جاودانه‌ها برویم که گیلگامش (Gilgamesh) نام دارد. این عضو تیم کاملا قدرت فیزیکی فرا انسانی دارد و می‌تواند با یک مشت هرچیزی را نابود کند! همچنین جالب است بدانید که سازندگان درباره مشت‌های قدرتمند گیلگامش اظهار کرده‌اند که او درست به مانند یک بوکسور حرفه‌ای است که قدرت‌های ابرانسانی دارد. با این وجود اگر رهبر تیم را بخواهید، احتمالا به دنبال شخصیتی به نام ایجک (Ajak) خواهید بود؛ کسی که قابلیت ترمیم داشته و می‌تواند به سایر اعضا هم کمک کند.

به هر حال ظاهرا هر یک از اعضای جاودانه‌ها دارای قدرتی خاص است که اگر آن‌ها را با یکدیگر ترکیب کنید، یک تیم فوق‌العاده قوی ساخته خواهد شد. اما شما قابلیت‌های کدام یک از این ابرقهرمانان را قوی‌تر می‌دانید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا