#مهسا_امینی

شایعه: بازی Resident Evil 8 از PSVR پشتیبانی می‌کند

ترس را احساس کنید

شایعه: بازی Resident Evil 8 از PSVR پشتیبانی می‌کند نیکان صبوری ۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
PSVR بازی Resident Evil 8

طبق شایعات منتشر شده، بازی Resident Evil 8 مانند RE 7 از PSVR پشتیبانی خواهد کرد.

همانطور که می‌دانید، در این چند روز اخیر خبرهای زیادی در مورد سری Resident Evil منتشر شد. اولین آن‌ها شایعاتی بودند که به بازی Resident Evil 8 اشاره کردند. همچنین بعد از آن طبق گزارش‌های یک منبع آگاه، مشخص شد که بازسازی عنوان Resident Evil 4 در دست توسعه قرار دارد.

همانطور که شایعات می‌گویند، بازی جدید با نام Resident Evil 8: Village شناخته می‌شود و این عنوان مانند قسمت هفتم آن از زاویه دید اول شخص بهره خواهد برد. حال سایت Gematsu در انتهای گزارشی مربوط به بازسازی عنوان Resident Evil 4 نوشت که Resident Evil 8 مانند قسمت قبلی آن از دوربین واقعیت مجازی PSVR حمایت می‌کند و مانند بازی قبل، مخاطب می‌تواند از ابتدا تا انتهای بازی را با دوربین واقعیت مجازی تجربه کند.

آنچه که در مورد Resident Evil 8: Village می‌دانیم این است که بازیکن بار دیگر با شخصیت اصلی قسمت هفتم یعنی ایتن دیدار می‌کند. همچنین کریس ردفیلد هم در این عنوان نقش مهمی را بر عهده خواهد داشت. آخرین حضور این شخصیت دوست داشتنی در بسته‌ی الحاقی به نام Not a Hero برای Resident Evil 7 بود.

همچنین ما در Resident Evil 8: Village با موجودات جدیدی آشنا می‌شویم. طبق اطلاعات قبلی که کاربر Dusk Golem فاش کرده بود، در بازی موجودات تازه‌ای از جمله گرگینه و جادوگر حضور خواهند داشت. گرگینه‌ها ترکیب انسان و سگ هستند و جادوگر هم باعث ایجاد توهم در بازیکن می‌شود. همچنین Dusk Golem پیش از این گفته بود که بازی Resident Evil 8 از قابلیت واقعیت مجازی بهره خواهد بود.

همانطور که بالاتر گفته شد، منابع غیررسمی دیگری از توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی بازی Resident Evil 4 خبر داده‌اند. همچنین با انتشار اخبار مربوط به این بازی، موجی از نارضایتی‌هایی از طرف هواداران کپکام به وجود آمده است. بیشتر این افراد بابت ساخت بازسازی جدید از سری Resident Evil ناراحت و خواهان توسعه‌ی عنوانی از سری Dino Crisis هستند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا