شایعه: بازی Resident Evil 8: Village در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

با حضور کریس ردفیلد!

تاریخ انتشار Resident Evil 8: Village

مطابق شایعات جدیدی که اخیرا منتشر شده، به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار بازی Resident Evil 8: Village برای سه ماه اول سال ۲۰۲۱ تعیین شده است.

تقریبا از زمان عرضه‌ی بازی Resident Evil 7 Biohazard در سال ۲۰۱۷، هر چند وقت یک‌بار شاهد لو رفتن یک سری جزئیات از نسخه‌ی هشتم مجموعه‌ی Resident Evil هستیم. در همین حال، وب سایت Biohazardcast اطلاعات و جزئیات جدیدی را درباره‌ی بازی Resident Evil 8 فاش کرده است.

مطابق اعلام این وب سایت، نسخه‌ی هشتم این مجموعه تحت عنوان Roman numeral 8 (VII) در دست ساخت قرار دارد و بازی نهایی با نام Resident Evil 8: Village در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. پس با این تفاسیر می‌توان انتظار داشت که بازی حداکثر تا تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۱ (۱۱ فروردین ۱۴۰۰) در دسترس گیمرها و علاقه‌مندان قرار بگیرد.

اطلاعات منتشر شده از سوی Biohazardcast کاملا با جزئیاتی که قبلا یکی از اینسایدرها با نام Dusk Golem فاش کرده است، تطابق دارد. Dusk Golem در گزارش‌های خودش مدعی شده که Resident Evil 8 بزودی معرفی خواهد شد. همچنین، این اینسایدر اعلام کرده که نسخه‌ی هشتم این مجموعه مثل نسخه‌ی قبلی یک بازی اول شخص خواهد بود و گیمرها کنترل پروتاگونیست Resident Evil 7، ایتن را در این بازی بر عهده خواهند داشت. علاوه بر تمامی این موارد، Golem اعلام کرده که کریس ردفیلد که یکی از شخصیت‌های ماندگار مجموعه‌ی Resident Evil محسوب می‌شود، در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

در ادامه‌ی گزارش Biohazardcast، این وب سایت مدعی شده که در حال حاضر سازندگان در حال توسعه سیستم دارایی (Inventory) بازی هستند و این المان با ترکیبی از Resident Evil 4 و Resident Evil 7 در نسخه‌ی هشتم پیاده سازی خواهد شد. همچنین، The Witch نام دشمنی است که ایتن را مدام تحت تعقیب خود قرار خواهد داد. مطابق گزارش‌ها، The Witch از روشی مشابه با شخصیت مارگریت در Resident Evil 7 برای آزار رساندن به ایتن استفاده خواهد کرد.

مطابق دیگر اطلاعات فاش شده، در این دهکده اروپایی که بازیکنان را درگیر خود می‌کند، یک سری مکانیک‌های جدید پیاده سازی شده است که به گیمر یک نوع حس توهم القا می‌کند. این مکانیک باعث می‌شود تا در بازی سخت‌تر بتوان واقعیت را از موارد غیر واقعی تشخیص داد. با این حال، Dusk Golem اعلام کرده که این موضوع، جز المان‌های اصلی بازی محسوب نمی‌شود.

هنوز مشخص نیست که این اطلاعات تا چه حد درست یا غلط هستند، چرا که هنوز کمپانی کپ‌کام هیچ‌گونه اطلاعات رسمی از بازی Resident Evil 8 منتشر نکرده است؛ اما می‌توان انتظار داشت که مثل نسخه‌ی هفتم مجموعه، این بازی هم از زاویه دوربین اول شخص روایت شود و دوباره شاهد ماجراجویی‌های ایتن به عنوان پروتاگونیست بازی باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا