1%
  • 0/10

طرفداران بازی Dino Crisis از ساخت نسخه‌ی بازسازی Resident Evil 4 ناراضی هستند

چرا دوباره Resident Evil؟

طرفداران بازی Dino Crisis از ساخت نسخه‌ی بازسازی Resident Evil 4 ناراضی هستند ۰ ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
طرفداران بازی Dino Crisis

طرفداران بازی Dino Crisis از شنیدن اخبار نسخه‌ی بازسازی بازی Resident Evil 4 اصلا خوشحال نیستند و در صفحات اجتماعی، عملکرد کپکام را مورد نقد قرار داده‌اند.

چندی پیش طبق گزارش‌های منابع آگاه از سوی شرکت کپکام، مشخص شد که این شرکت در حال تولید نسخه‌‌ی بازسازی شده‌ی بازی Resident Evil 4 است. این بازی توسط استودیوی M-Two در دست توسعه قرار دارد.

حال با انتشار این خبر، موج اعتراضی جدیدی برای شرکت ژاپنی کپکام ایجاد شده که اکثر آن‌ها طرفداران Dino Crisis هستند. حرف بیشتر این افراد این است که چرا شرکت کپکام فقط روی فرانچایز Resident Evil تمرکز دارد و شروع به ساخت بازسازی‌هایی از عناوین دیگر، مخصوصا سری Dino Crisis نمی‌کند که فعلا شرکت کپکام هیچ جوابی به این افراد نداده است. پیش از این شایعاتی در مورد توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Dino Crisis شده بود اما یکی از توییت نویس‌های معروف به نام Aesthetic Gamer در پستی نوشت که ساخت نسخه‌ای از بازی Dino Crisis چند سال گذشته آغاز ولی در نهایت لغو شد و دیگر کپکام به سمت توسعه‌ی این عنوان نرفت.

یکی از معترضین به ساخت بازسازی بازی Resident Evil 4 در توییتر نوشت:

با این حساب، دوباره شاهد ساخت یکی از Resident Evilهایی هستیم که برای بسیاری از پلتفرم‌ها عرضه شده است. پس عناوین دیگری چون Dino Crisis ،Onimusha ،Ghost N Goblins و یا حتی یک عنوان فرعی از سری Resident Evil چه می‌شود؟

در کنار اعتراضات کاربران، بسیاری به بازی Resident Evil Code: Veronica اشاره کردند. آن‌ها می‌گویند که کپکام می‌بایست قبل از ساخت نسخه‌‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 4 این عنوان را بازسازی می‌کرد.

در پایان لازم به ذکر است که شخص شینجی میکامی، کارگردان نسخه‌ی اصلی Resident Evil 4 در مورد ساخت نسخه‌ی بازسازی این عنوان، شدیدا ابراز خوشحالی کرد. طبق گزارش‌ها، به میکامی پیشنهاد کارگردانی شد اما او این سمت را قبول نکرده ولی به عنوان مشاور و راهنما به تیم تولید نسخه‌ی بازسازی بازی Resident Evil 4 کمک خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments