برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ساخت Dino Crisis جدید احتمالا لغو شده است

کپکام ساخت یا لغو این پروژه را تایید نکرده

ساخت Dino Crisis جدید احتمالا لغو شده است ۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
Dino Crisis

قبل‌تر اطلاعاتی مبنی بر ساخت بازی جدیدی از سری Dino Crisis منتشر شده بود اما به‌نظر می‌رسد این پروژه لغو شده است.

بر اساس گزارشی که Aesthetic Gamer در اکانت توییتر خود منتشر کرده، کمپانی کپکام از چند سال قبل‌ در حال ساخت بازی جدیدی از فرنچایز Dino Crisis بوده و قصد داشته این اثر را در سبک بازی‌های رزیدنت اویل ۲ و رزیدنت اویل ۳ بسازد. در حال حاضر، طبق گزارش منتشر شده، کپکام این پروژه را کنار گذاشته و مانند بسیاری دیگر از پروژه‌های لغو شده دیگر این استودیو، دفن خواهد شد.

منبعی که این خبر را توییت کرده، Aesthetic Gamer، توییت‌نویس قابل اعتمادی است که تا کنون اطلاعات درستی را در اختیار مردم و رسانه‌ها قرار داده و منبعی آگاه محسوب می‌شود. البته هنوز کپکام این موضوع را رد یا تایید نکرده و نمی‌توانیم از صحت این خبر مطمئن باشیم. پستی که Aesthetic Gamer منتشر کرده به این صورت است:

ساخت بازی Dino Crisis چند سال قبل شروع شده بود اما بعد از مدتی این پروژه کنار گذاشته و دفن شد. در حال حاضر این فرنچایز منسوخ شده و ادامه نخواهد داشت.

عنوان Dino Crisis، یک مجموعه‌ی بسیار قدیمی شمرده می‌شود که اولین نسخه‌ی آن به سال ۱۹۹۹ برمی‌گردد و تا سال ۲۰۰۳ خبری از قسمت جدید آن نبود. علت رها کردن این فرنچایز می‌تواند میزان فروش پایین ۴.۴ میلیون نسخه‌ای آن باشد. در واقع بیشتر گیمرها این بازی اکشن ماجراجویی سبک وحشت را به‌عنوان رزیدنت اویل دایناسورها می‌شناسند که کارگردان مشهور، شینجی میکامی، آن‌ را ساخته است.

شرکت کپکام هیچ اطلاعاتی در مورد ساخت و یا لغو داینو کرایسیس نداده و احتمالا این بازی منتشر نخواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.