منابع آگاه تایید کردند: بازسازی Resident Evil 4 در دست ساخت قرار دارد

انتشار بازی در سال ۲۰۲۲ میلادی و حضور شینجی میکامی به عنوان مشاور پروژه!

بازسازی Resident Evil 4

شایعه‌ها و گزارش‌های مختلف از بازسازی Resident Evil 4 توسط کپکام خبر می‌دهند.

در طی دو سال گذشته، نسخه‌های دوم و سوم مجموعه‌ی Resident Evil به طور کامل بازسازی و عرضه شدند. در پی موفقیت بدست آمده از انتشار این بازسازی‌ها، حالا به نظر می‌رسد که شرکت کپکام در حال آماده‌سازی خود برای بازسازی Resident Evil 4 و عرضه‌ی آن در سال ۲۰۲۲ میلادی است.

مطابق گزارش‌‎های بدست آمده، بازسازی Resident Evil 4 توسط استودیو M-Two که محل استقرار آن، شهر اوساکای ژاپن است، توسعه پیدا خواهد کرد. جالب است بدانید که تاتسویا مینامی، رئیس سابق پلتینیوم گیمز موسس استودیو M-Tow به شمار می‌رود و او از سال ۲۰۱۸ در حال آماده‌سازی خود برای انجام چنین پروژه‌ای بوده است. استودیو M-Two از بسیاری از کارمندان سابق استودیو پلتینیوم گیمز و شرکت کپکام تشکیل شده و کار خود را از سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی آغاز کرده است.

بازسازی Resident Evil 3 که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد، حاصل همکاری چندین تیم مختلف مثل استودیو Red Works، چند تیم داخلی از شرکت کپکام و همچنین چند استودیو خارجی دیگر بود. به نظر می‌رسد که ساخت Resident Evil 4 هم چنین روندی را طی کند.

شینجی میکامی، خالق اصلی این بازی‌ها بارها بازسازی‌های نسخه‌های دوم و سوم مجموعه‌ی Resident Evil را مورد تحسین خود قرار داده با این حال، کارگردانی نسخه‌ی بازسازی شده Resident Evil 4 را رد کرده است. اما گفته شده که وی به عنوان مشاور، به کارگردانی این نسخه کمک خواهد کرد. همچنین در گزارشات آمده که کارگردانی نسخه‌ی بازسازی بر عهده شخصی است که به تازگی وارد ساخت و توسعه‌ی مجموعه‌ی رزیدنت ایول شده.

بازی Resident Evil 4 برای اولین بار در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. این بازی، بالاترین نمره را در بازی‌های شرکت کپکام دریافت کرده و موفق به ثبت نمره بسیار عالی ۹۶ در سایت متاکریتیک شده است. لازم به ذکر است که این بازی در مجموع موفق به فروش ۷.۵ نسخه شده است.

موفقیت بسیار بالای بازی اصلی و استقبال علاقه‌مندان از بازسازی‌های نسخه‌های دوم و سوم مجموعه را شاید بتوان از اصلی‌ترین دلایل برای ساخت بازسازی Resident Evil 4 قلمداد کرد. با این حال، باید صبر کنیم و ببینیم که کپکام چه واکنشی به این گزارش‌ها نشان خواهد داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا