آیا اسکارلت ویچ الیزابت اولسن آینده‌ای در MCU خواهد داشت؟

آیا کار مارول با اسکارلت ویچ تمام شده است؟

اسکارلت ویچ الیزابت اولسن

اخیرا تصویری از جلد کتاب خط زمانی دنیای سینمایی مارول (MCU) منتشر شده که در آن شاهد حذف شدن اسکارلت ویچ الیزابت اولسن هستیم. این کار مارول (Marvel) چه معنایی می‌تواند داشته باشید؟

کتاب Marvel Studios The Marvel Cinematic Universe: An Official Timeline که در ابتدا قرار بود تا پایان سال ۲۰۲۲ منتشر شود، قرار است تا به طرفداران چشم‌اندازی دقیق‌تری از نحوه ترسیم خط زمانی کلی دنیای سینمایی مارول از ابتدا ارائه دهد. پیش از این تکه‌هایی از این کتاب در دسترس قرار گرفته بود که به بخشی از سوالات سریال The Falcon and the Winter Soldier پاسخ می‌داد و حالا که قرار است به‌زودی شاهد انتشار نسخه کامل آن باشیم، طرفداران مشتاق دیدن نتیجه نهایی هستند.

انتشارات Penguin Random House به تازگی کتاب Marvel Studios The Marvel Cinematic Universe: An Official Timeline را برای انتشار در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۲۳ (۲ آبان ۱۴۰۲) لیست کرده است. همچنین تصویر جلد این کتاب نیز به‌روزرسانی شده که تفاوت‌هایی با تصویر جلد قبلی‌ای که منتشر شده بود، دارد. شما در زیر می‌توانید تصویر قبلی و تصویر جدید جلد این کتاب را مشاهده کرده و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید:

در تصویر شاهد حذف شدن اسکارلت ویچ الیزابت اولسن هستیم و در عوض تصویری از دو شخصیت لوکی (Loki) با بازی تام هیدلستون (Tom Hiddleston) و سیلوی (Sylvie) با بازی سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) جایگزین او شده است. زمانی که برای اولین بار تصویر جلد اولیه این کتاب منتشر شده بود، اشاره شده بود که این تصویر نهایی نیست و احتمال ایجاد تغییر در آن وجود دارد، اما جالب است که تنها شاهد جایگزین شدن تصویر شخصیت اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) با بازی الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) هستیم. آیا استودیو مارول قصد دارد تا با این کار پایان کار این شخصیت در دنیای سینمایی مارول را اعلام کند؟

در حال حاضر هیچ اطلاعات و جزئیاتی درباره آینده اسکارلت ویچ در دنیای سینمایی مارول در دسترس نیست و نمی‌دانیم که آیا او روزی برمی‌گردد یا که دیگر باید کار او را تمام شده دانست.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا