#مهسا_امینی

بزرگ‌ترین به‌روزرسانی بازی Doom Eternal در راه است

جهنمی به پا خواهد شد

بزرگ‌ترین به‌روزرسانی بازی Doom Eternal در راه است نیکان صبوری ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
به‌روزرسانی بازی Doom Eternal

شرکت Bethesda در پستی در سایت خود اعلام کرد که به‌زودی بازی Doom Eternal اولین به‌روزرسانی بزرگ خودش را تجربه خواهد کرد.

بدون هیچ شکی بازی Doom Eternal یکی از بهترین عناوین ساخته شده در سال ۲۰۲۰ میلادی به حساب می‌آید. این قسمت قدم بزرگی برای سری بازی‌های Doom برداشته و از هر نظر از قسمت قبلی خود کامل‌تر است.

از زمان عرضه‌ی این عنوان تاکنون ما شاهد هیچ به‌روزرسانی بزرگی که باعث ایجاد تغییر چشمگیر در بازی شود، نبودیم. حال به تازگی اخباری از سایت بتزدا منتشر شد که نشان می‌دهد اولین به‌روزرسانی بزرگ این عنوان در راه است. از مهم‌ترین تغییراتی که در این بازی ایجاد می‌شود، می‌توان به اضافه شدن حالتی به نام Empowered Demons اشاره کرد. این مکانیک جدید مانند سیستم Invasions کار می‌کند که در آن افرادی که در حال تجربه‌‎ی کمپین بازی هستند، به طور ناگهانی با دو شیطان که توسط بازیکنان دیگر هدایت می‌شوند، روبه‌رو خواهند شد. بر خلاف Invasions، سیستم Empowered Demons بازی را بسیار سخت‌تر و ترسناک‌تر می‌کند، زیرا اگر هیولاها بتوانند شخصیت اسلیر را بکشند، قدرت آن‌ها افزایش یافته و سریعا به یک کمپین دیگر ملحق می‌شوند. در نهایت اگر بازیکن اسلیر این شیاطین را شکست دهد، به میزان قدرت آن‌ها، زره، جان، مهمات و حتی XP دریافت خواهد کرد.

حالت BATTLEMODE هم دچار تغییراتی خواهد شد. در پست گفته شده که تیم توسعه ویژگی‌های جدیدی به این بخش اضافه می‌کند که عملکرد آن را بهبود ببخشند. همچنین سیستم آنتی چیت جدید هم به بازی اضافه خواهد شد. بخش تمرینی این حالت با پیشرفت‌هایی همراه است که یادگیری را برای شما آسان‌تر می‌کند.

از دیگر اخبار مهم در مورد بازی Doom Eternal می‌توان به انتشار دو تصویر جدید از بسته‌ی الحاقی این عنوان اشاره کنیم. متاسفانه دیگر آهنگ‌ساز فوق‌العاده‌ی این بازی یعنی مایک گوردون با شرکت Bethesda همکاری نخواهد داشت و آهنگ‌های این DLC را فرد دیگری می‌سازد.

بازی Doom Eternal هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا