اولین تصویر از بسته‌ی الحاقی بازی Doom Eternal منتشر شد

آیا دووم اسلیر شخصیت اصلی آن خواهد بود؟

اولین تصویر از بسته‌ی الحاقی بازی Doom Eternal منتشر شد نیکان صبوری ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
تصویر بسته‌ی الحاقی بازی Doom Eternal

به تازگی دو تصویر جدید از بسته‌ی الحاقی داستانی بازی Doom Eternal در حساب کاربری توییتر این بازی منتشر شد.

بدون شک Doom Eternal یکی از بهترین عناوین تیراندازی در سال ۲۰۲۰ میلادی به حساب می‌آید. در این بازی شاهد تنوع فضای بسیار عالی، اکشن سریع و جواب دادن به سوالاتی در مورد فرنچایز Doom بودیم اما همانطور که در خود بازی Doom گفته شد، مبارزه‌ی شخصیت اصلی تا ابد ادامه خواهد داشت.

حال ما به زودی شاهد عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی جدیدی از بخش داستانی Doom Eternal خواهیم بود. همچنین حساب توییتر بازی به تازگی دو تصویر جدید از این بسته‌ی الحاقی منتشر کرده است. تصاویر جدید در مورد دو منطقه‌ی متفاوت و تازه بوده که در قسمت اصلی بازی دیده نشده بود.

تصویر اول در محلی ناشناس و جدید است که به نظر می‌رسد، یکی از ساختمان‌های Khan Maykr باشد. به دلیل این که ما بنا‌های مشابهی را در خط داستانی اصلی بازی دیده بودیم. Maykrها نژاد جدیدی هستند که اولین بار در Doom Eternal معرفی شدند. این نژاد با شیطان‌ها برای نابودی زمین همکاری می‌کردند که به نظر می‌رسد، شخصیت دووم اسلیر برنامه‌ی آن‌ها را بهم ریخته است. تصویر دوم که بسیار جلب توجه می‌کند، مانند یک دکل نفت بسیار بزرگ در وسط اقیانوس است که در تصویر شاهد وجود کشتی‌ها و یا سفینه‌های کوچک فضایی هستیم.

هر دو تصویر متعلق به یک DLC هستند که می‌توان به تنوع مراحل این بسته‌ی الحاقی پی برد. متاسفانه هیچ اطلاعاتی در مورد آن هنوز منتشر نشده است. طبق ادعاهای برخی، شرکت تولیدکننده قصد دارد تعداد دو بسته‌ی الحاقی داستانی برای Doom Eternal منتشر کند و طبق همین منبع، شخصیت اصلی آن‌ها دووم اسلیر نخواهد بود.

شاید جالب باشد که بدانید، مایک گوردون به دلیل اختلاف‌هایی که با شرکت id Software دارد، دیگر در هیچ یک از عناوین این شرکت همکاری نخواهد داشت؛ بنابراین موسیقی‌های این بسته‌ی الحاقی توسط شخصی دیگری تولید می‌شود.

بازی Doom Eternal هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا