همکاری واندا و وانگ در تیزر جدید فیلم Doctor Strange 2

واندا و وانگ تیم می‌شوند!

تیزر جدید فیلم دکتر استرنج ۲ منتشر شده و در این تیزر شاهد همکاری واندا و وانگ هستیم. واندا مکسیموف یا همان اسکارلت ویچ  یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های فیلم دکتر استرنج ۲ بوده و با توجه به تریلر‌های منتشر شده از این اثر به نظر می‌رسد او یکی از  شخصیت‌های منفی و شرور این فیلم باشد. با توجه به اتفاقاتی که در سریال وانداویژن برای این شخصیت رخ داد اکنون تا حدی منطقی به نظر می‌رسد که با شکل‌گیری مولتی‌ورس و راه‌یابی جهان‌های مختلف به یکدیگر او نیز از این موقعیت برای بازگرداندن خانواده از دست رفته خود اقدام کند. 

با این حال نظریه‌ای وجود دارد که عنوان می‌کند، اسکارلت ویچ خود در شکل گیری مولتی ورس دخیل بوده است. پس از آنکه در پایان سریال وانداویژن او موفق شد کتاب دارک هولد را از آگاتا هارکنس بدزدد، شروع کرد به مطالعه این کتاب تاریک و خطرناک و ظاهرا تلاش می‌کرد راهی بیابد تا به کمک آن بتواند پسران خود بیلی و تامی و را باری دیگر زنده کند. 

در آخرین سکانس این اثر شاهد صحنه‌ای بودیم که در آن اسکارلت ویچ در حال مطالعه دارک هولد بود. برخی از طرفداران باور دارند که در همان لحظه‌ای که صدای تامی و بیلی شنیده شد، دکتر استرنج طلسم مربوط به فراموشی هویت پیتر پارکر را اعمال کرده است و این دو امر دست به دست هم داده‌اند تا واقعیت جهان را دچار بحران کرده و باعث شکل‌گیری مولتی‌ورس شوند. 

تیزر جدید فلیم دکتر استرنج ۲

در اولین تریلر فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness مشاهده کردیم که دکتر استرنج پس از رویارویی با چالش مولتی‌ورس به باغی رفته که واندا در آن زندگی می‌کند و از او درخواست کمک می‌کند. اکنون در تیزر جدید منتشر شده شاهد ادامه مکالمه این دو هستیم. دکتر استرنج به واندا می‌گوید که مولتی‌ورس مسیری خطرناک بوده و بحث دنیاهای موازی بحث مرگ و زندگی است و به همین دلیلی بهتر است که در این راه از یک اونجر (انتقام‌جو) کمک بگیرد. در جواب این جمله واندا عنوان می‌کند که به غیر از او انتقام‌جویان بسیار دیگری در دنیا وجود دارد. با این حال استرنج از یک ضرب‌المثل انگلیسی استفاده می‌کند تا واندا را به همکاری با او متقاعد کند. او عنوان می‌کند که (i will get you back on the lunch box) به این معنا که من طرفدار تو هستم. استرنج به واندا می‌گوید اگرچه ابرقهرمان‌‍‌های بزرگی در دنیا وجود دارند اما او باور دارد واندا بهترین مورد برای کمک به او در این زمینه است. 

در ادامه هیولای عجیبی را می‌بینیم که ظاهرا در کنار واندا و وانگ با شخصی یا نیرویی که مشخص نیست به مبارزه می‌پردازد. این موضوع نشان می‌دهد که واندا علی‌رغم غصه‌ها و خشم خود در نهایت به دکتر استرنج کمک خواهد کرد. البته شاید هم استودیو مارول باری دیگر قصد دارد با تریلرها و تیزرهای خود طرفداران را گمراه کند. نکته دیگری که قابل توجه است این است که با توجه به ماهیت مولتی‌ورسی فیلم ممکن است با چند نسخه از هر شخصیت مواجه باشیم و این موضوع در رابطه با واندا نیز صادق خواهد بود. ممکن است همانطور که در فیلم یک نسخه شرور از دکتر استرنج دیده می‌شود، با نسخه‌ای شرور از واندا یا به طور دقیق‌تر اسکارلت ویچ روبه‌رو شویم که تا به حال ندیده‌‎ایم. 

پس از نمایش صحنه‌های هیجان انگیز مبارزه و همکاری وانگ و واندا در این تیزر جدید، شاهد مکالمه وانگ و دکتر استرنج هستیم که ظاهرا در کامارتاج رخ می‌دهد. وانگ عنوان می‌کند که سرنوشت مولتی‌ورس به آن‌ها بستگی دارد و دکتر استرنج در جواب او می‌گوید که پس حالا که اینگونه است لازم نیست نگران باشند. 

یکی از نکات جالبی که در رابطه با فیلم دکتر استرنج ۲ وجود دارد این است که بسیاری باور دارند در این اثر مشخص می‌شود که واندا قدرت‌مند‌ترین موجود یونیورس است و حتی اگر این موضوع ثابت نشود با این حال او یکی از قدرت‌مند‌ترین‌ها خواهد بود. همچنین بازیگر نقش دکتر استرنج بندیکت کامبربچ در یکی از مصاحبه‌های خود عنوان کرده، مطمئن نیست که این فیلم او باشد. با توجه به این امر که شخصیت‌های بسیار متفاوتی در این فیلم حضور دارند و تمرکز بالای فیلم روی شخصیت اسکارلت ویچ شاید این حرف بندیکت منطقی به نظر برسد. 

در حقیقت هم این اثر شخصیت‌های زیادی را معرفی می‌کند. علاوه بر گروه قدرتمند و قوی دکتر استرنج، اسکارلت ویچ و وانگ، شاهد حضور یک ابرقهرمان جدید و جوان هستم که گفته می‌شود قدرت او با قدرت یک سنگ ابدیت برابری می‌کند. خانوم آمریکا یا آمریکا چاوز که هنوز مشخص نیست چگونه با دکتر استرنج آشنا شده و همکاری می‌کند. همچنین پروفسور ایکس مرموز که ظاهرا در جبهه مخالف دکتر استرنج قرار دارد. با توجه شخصیت‌های جالبی که همگی در این اثر گردهم آمده‌اند مشخص است با فیلمی بسیار بسیار هیجان‌انگیز روبه‌رو خواهیم شد. در پایان این تیزر نیز اعلام می‌شود که فروش بلیت‌های این اثر آغاز شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا