کمیکر فصل ۲ اپیزود ۵: تحلیل و رمزگشایی سریال وانداویژن

نگاهی عمیق‌تر به قسمت‌های ۱ تا ۶ سریال وانداویژن

آریان محمدزاده ۷ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ کمیکر کپی لینک

در این قسمت از پادکست صوتی کمیکر به یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین سریال مارول که هم‌اکنون هم در حال پخش است، پرداخته‌ایم؛ وانداویژن!

بعد از موفقیت‌های بی‌حد و حصری که فازهای اول تا سوم دنیای سینمایی مارول کسب کرد، کوین فایگی به نمایندگی از مارول و دیزنی تصمیم گرفت تا MCU را به شکل متفاوت‌تر و البته، گسترده‌تر وارد فاز چهارم کند. برای این کار هم علاوه بر اضافه کردن قهرمان‌ها و ویلن‌های جدید، سعی کرد تا از مدیوم‌های مختلفی استفاده کند.

از همین رو می‌بینیم که فاز چهارم دنیای سینمایی مارول شامل چندین سریال جذاب می‌شود که آغازگر آن‌ها، سریال Wandavision است. همان طور که از نام این سریال هم پیداست، وانداویژن زندگی مشترک واندا و ویژن را روایت می‌کند. با این حال، قرار نیست که این عنوانی صرفا اثری خنده‌دار یا حتی عاشقانه باشد؛ بلکه در مقام آغازکننده‌ی فاز چهارم MCU شاهد داستانی عمیق با ۱۰ها ابهام هستیم!

در حالی که روز به روز به محبوبیت این سریال افزوده می‌شود، تصمیم گرفتیم تا قسمت پنجم از فصل دوم کمیکر را به سریال وانداویژن اختصاص دهیم.

در این قسمت، آریان در ابتدا به تاریخچه و ظهور شخصیت‌های اسکارلت ویچ و ویژن در کمیک‌بوک‌ها می‌پردازد و پس از آن، درباره‌ی داستان این دو شخصیت در جهان سینمایی مارول حرف می‌زند. در ادامه هم آریان به تحلیل و رمزگشایی قسمت‌های ۱ تا ۶ سریال وانداویژن می‌پردازد و تئوری‌ها و حدس‌های خود در رابطه با اتفاقات این سریال را بازگو می‌کند.

پادکست کمیکر را می‌توانید از همه‌ی سرویس‌های معتبر و جهانی پادکست مانند اسپاتی‌فای، کست‌باکس، اپل پادکستز و سایر پلتفرم‌ها، از طریق کانال SargarME گوش کنید.

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments