1%
  • 0/10

تهیه کننده Doctor Strange 2 به انتقادات طرفداران از فیلم واکنش نشان داد

قسمت سوم هنوز تایید نشده است

تهیه کننده Doctor Strange 2 به انتقادات طرفداران از فیلم واکنش نشان داد ۲ ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تهیه کننده Doctor Strange 2

ریچی پالمر (Richie Palmer) تهیه کننده Doctor Strange 2 به انتقادات طرفداران از تبدیل شدن اسکارلت ویچ به یک شخصیت شرور واکنش نشان داد.

واندا ماکسیموف با نقش آفرینی الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) سفر پر فراز و نشیبی در آثار اخیر Marvel Cinematic Universe داشته است. او در WandaVision به خواسته خود رسید و خانواده تشکیل داد اما در انتها مشخص شد همسر و فرزندانش واقعی نبودند. غم از دست دادن خانواده به قدری برای واندا سنگین بود که او را به سمت استفاده از دارک هولد و صد البته «شرارت» سوق داد.

اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) در Doctor Strange in the Multiverse of Madness بدنبال امریکا چاوز می‌گردد که قادر است بین جهان‌های مختلف پورتال باز کند. او می‌خواهد با استفاده از قدرت‌های چاوز به جهانی برود که بیلی و تامی بار دیگر فرزندانش باشند. اسکارلت همچنین برای رسیدن به خواسته خود در Doctor Strange 2 دست به اقداماتی غیرمنتظره و شرارت بار می‌زند؛ اقداماتی که به هیچ وجه به مذاق گروهی از طرفداران مارول خوش نیامد و باعث انتقاداتی شدیدی از سوی آن‌ها شد.

ریچی پالمر یکی از تهیه کنندگان دکتر استرنج 2 بوده و در کتاب Doctor Strange in the Multiverse of Madness: The Art of the Movie به انتقادات برخی طرفداران از شرارت‌های اسکارلت ویچ واکنش نشان داده است:

سریال WandaVision سفری دیوانه وار برای این شخصیت بود. اسکارلت ویچ دیگر فرد خوشحالی نبوده و می‌بینیم که چطور قدرتمندترین فرد در جهان درگیر مفهوم خوشبختی شده است.

بنظر من، [مفهوم خوشبختی] تم فیلم ما است. دکتر استرنج هم با مشکل مشابهی دست و پنجه نرم می‌کند: جهان را نجات داده‌ای و برای هدفی والا از خودگذشتگی کرده‌ای اما آیا خوشحال هستی؟ این سوالی است که تمامی شخصیت‌های ما باید با آن مواجه شوند و این سوال می‌تواند آن‌ها را به مکان‌های دیوانه واری ببرد. امریکا از دید واندا یک شانس است تا بتواند خوشبختی را در مولتی ورس پیدا کند.

تهیه کننده Doctor Strange 2 در ادامه صحبت‌های خود به کمیک بوک‌ها اشاره کرده و می‌گوید اسکارلت ویچ همیشه شخصیت خوبی نبوده است:

همه ما طرفدار کمیک بوک‌ها هستیم. اسکارلت ویچ در کمیک بوک‌ها بنا به دلایل مختلف کارهایی انجام داده که برخی اوقات به نفع اطرافیانش نبود. او در کمیک بوک‌ها مرتکب قتل شد و جهان را مطابق میلش تغییر داد.

مارول یا والت دیزنی (Walt Disney) تا به این لحظه ساخت قسمت سوم دکتر استرنج را تایید نکرده‌اند. با این حال، منابع غیررسمی تاکید دارند این اثر اقتباسی آزاد از کمیک بوک Time Runs Out خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments