الیزابت اولسون از اسکارلت ویچ شرور به طرفداران می‌گوید

گاهی هم باید شرور بود!

الیزابت اولسون از اسکارلت ویچ شرور به طرفداران می‌گوید نرگس کریمی پور ۰ ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ سینمای جهان
الیزابت اولسون از اسکارلت ویچ شرور به طرفداران گفت

الیزابت اولسون بازیگر نقش واندا ماکسیموف در دنیای سینمایی مارول، به تازگی در رابطه با اسکارلت ویچ شرور با طرفداران خود صحبت کرده است. واندا که از فیلم انتقام‌جویان: عصر اولتران وارد دنیای سینمایی مارول شد، به سرعت به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کل مارول تبدیل شد.
به تازگی نیز این بازیگر در فیلم مورد انتظار Doctor Strange in the Multiverse of Madness به ایفای نقش پرداخته و به نظر می‌رسد که در این اثر ما با زوایای متفاوتی از شخصییت واندا ماکسیموف یا همان اسکارلت ویچ آشنا خواهیم شد.
با توجه به اتفاقاتی که برای این شخصیت در سریال وانداویژن رخ داد، به نظر می‌رسد که حالا غم واندا بیش از پیش شده و واندا قادر است تا به یک ابرشرور بزرگ تبدیل شود. اکنون الیزابت اولسون بازیگر نقش واندا در رابطه با این اسکارلت ویچ شرور برای طرفداران گفته است:

به نظر من، این که همیشه نقش یک قهرمان را بازی کنم که هیچ اشتباهی انجام نمی‌دهند، چندان سرگرم کننده نیست. فکر می‌کنم دلیل اینکه من در همان ابتدا از ایفای نقش واندا واقعاً لذت بردم این بود که او در بیان اعتقاداتش بسیار واضح است. تنها مشکل این است که تفکرات آنتی‌هیروهایی مانند واندا با دیگران هماهنگ نیست، و این اصلا اشکالی ندارد. درک او از موضوعات متفاوت فرق می‌کند و هر زمان که اشتباهی مرتکب شود، به آن اعتراف می‌کند. 

به نظر می‌رسد که الیزابت به گروگان‌گیری مردم وست ویو توسط واندا در سریال وانداویژن اشاره می‌کند. همچنین دزدیدن کتاب دارک‌هولد در قسمت پایانی این اثر. پس از اتفاقی که در فیلم انتقام‌جویان: جنگ ابدیت برای ویژن افتاد و تانوس او را به قتل رساند، واندا درد و رنج زیادی را متحمل شد. به همین دلیل بدون اینکه حتی خود او متوجه شود تمام مردم شهر وست ویو را گروگان گرفت و با استفاده از قدرت سنگ ذهنی که در وجود او نهفته شده بود برای خود خانواده‌ای جدید خلق کرد.

اگرچه در نهایت سازمان سورد از اعمال واندا آگاه شد و او را متوقف کرد، اما با این حال در سکانس پایانی این سریال می‌بینیم که واندا مشغول مطالعه کتاب دارک‌هولد است و این موضوع نشان می‌دهد که واندا برنامه‌های شومی در سر دارد.

علاوه بر موارد فوق، در تریلرهای منتشر شده از فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness می‌بینم که اسکارلت ویچ از حال روحی خوبی برخوردار نیست و ظاهرا دست به اعمال شومی زده است. حتی گفته می‌شود که ظاهرا واندا یا همان اسکارلت ویچ شرور آنتاگونیست اصلی فیلم دکتر استرنج ۲ است. 

با این حال ممکن است، این اسکارلت ویچ شرور که در تریلرها می‌بینیم و همه از در رابطه با آن صحبت می‌کنند، در حقیقت آن نسخه از واندا ماکسیموف که ما می‌شناسیم نباشد و با توجه به در هم شکستن مولتی‌ورس از جهان دیگری به این جهان آمده باشد. 

2 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا