تماشا کنید: تیزر جدید فیلم دکتر استرنج ۲ منتشر شد، واندا از کابوس‌های خود می‌گوید

شرح یک کابوس تکراری!

تیزر جدید فیلم دکتر استرنج ۲ منتشر شده و در این کلیپ کوتاه از کابوس‌های دکتر و واندا می‌شنویم. دنباله فیلم دکتر استرنج یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۲ است که به زودی روی پرده نقره‌ای اکران خواهد شد. این اثر ادامه داستان دکتر استرنج را پس از درگیری که در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست برای او پیش آمد را تعریف کرده و از مشکلات به مراتب بزرگ‌تری خبر می‌دهد. 

به تازگی کلیپی از این فیلم منتشر شده که در آن از مشکلات و نگرانی‌های واندا مکسیموف یا همان اسکارلت ویچ و دکتر استیفن استرنج می‌بینیم. پس از اینکه دکتر استرنج متوجه می‌شود که ماجرای مولتی‌ورس بزرگ‌تر از چیزی که تصور می‌کرده است، از واندا برای حل این مشکل درخواست کمک می‌کند و او را با خود به کامارتاج می‌برد.

واندا مکسیموف که اکنون به اسکارلت ویچ تبدیل شده است، یکی از قدرتمند‌ترین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول بوده که می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای کمک در حل مشکل مولتی‌ورس باشد. اما نکته ترسناک اینجاست که با توجه به اتفاقات سریال وانداویژن که سرنوشت واندا پس از اتفاقات دو فیلم انتقام‌جویان: جنگ ابدیت و فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی را روایت می‌کرد، واندا مهره‌ای خطرناک است که به راحتی می‌تواند در جهت منافع و خواسته‌های خود از مولتی‌ورس سوءاستفاده کند. 

تیزر جدید فیلم دکتر استرنج ۲ از سوپرایزی بزرگ به مخاطبین می‌گوید

در سریال وانداویژن شاهد این موضوع بودیم که واندا پیش از اینکه حتی متوجه شود او اسکارلت ویچ است، شهر وست ویو را به همراه تمامی مردم آن گروگان گرفته و به کمک نیروی سنگ ذهن که در وجود او نهفته است، موفق شد ویژن را دوباره خلق کند. با این حال این ویژن دوباره خلق شده، تنها قادر بود در فضای داخل هکس، محوطه احاطه شده با جادوی واندا، زنده بماند و خارج از آن از بین می‌رفت. علاوه بر ویژن، واندا پس از مدتی موفق شد تا صاحب دو فرزند به نام بیلی و تامی شود که وجود آن‌ها نیز به وجود هکس وابسته بود. پس از اینکه سازمان سورد موفق شد واندا را شکست دهد و هکس را بشکند، ویژن به همراه دو پسر واندا از بین رفتند. 

غم از دست دادن دوباره خانواده برای واندا بسیار سنگین بوده و باعث شد او دست به اعمال پر ریسک دیگری بزند. واندا که اکنون به اسکارلت ویچ قدرتمند تبدیل شده بود، کتاب دارک‌هولد که بسیار خطرناک و تاریک است را از آگاتا هارکنس دزدیده و در این کتاب به دنبال راهی بود تا به کمک آن خانواده خود را بازگرداند. 

در تیزر جدید که توسط استودیو مارول از فیلم دکتر استرنج ۲ که علاوه بر فیلم دکتر استرنج ۱ دنباله سریال وانداویژن نیز به حساب می‌آید، می‌بینیم واندا و دکتر استرنج از کابوسی می‌گویند که هر شب آن را می‌بینند. در تیزر جدید فیلم دکتر استرنج ۲ واندا می‌گوید:

من یه رویا رو هرشب می‌بینم ..

و هر روز صبح یک کابوس مشابه رو .. 

در ادامه نیز وانگ جمله‌ای که در تیزر قبل عنوان کرده بود را تکرار می‌کند (سرنوشت مولتی‌ورس به ما بستگی دارد). همچنین در این تیزر از فداکاری‌ها و مبارزات عالی وانگ با موجودات مولتی‌ورسی می‌بینیم که از تبهر او در جادوگری می‌گویند. نکته بسیار جالب و مهمی که در این کلیپ دیده می‌شود، حضور بیلی و تامی دوقلوهای واندا در این فیلم است که بدون شک از جهان دیگری به این جهان خواهند آمد. 

با این حال ممکن است، تصاویری که از این دو می‌بینیم تنها به رویاهای ذهن پریشان اسکارلت ویچ اشاره کنند اما حتی اگر بیلی و تامی به صورت حقیقی نیز در فیلم حضور نداشته باشند، این رویای عجیب واندا می‌تواند یک زنگ خطر بزرگ باشد. زنگ خطری که به ما می‌گوید واندا بدون شک از جادوی سیاه و هرج و مرج ناشی از مولتی‌ورس استفاده خواهد کرد تا آن‌ها را بازگرداند و این امر ثابت می‌کند که شاید همکاری دکتر استرنج و واندا مکسیموف دوام چندانی نداشته باشد. 

شایعات زیادی شنیده می‌شود که عنوان می‌کنند، اسکارلت ویچ در نهایت به یکی از ابرشرورهای بزرگ دنیای سینمایی مارول تبدیل خواهد شد و این تغییر در فیلم دکتر استرنج ۲ رخ خواهد داد. با توجه به دیالوگ جذابی که از واندا در تریلر فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness شنیده می‌شود که در آن واندا عنوان می‌کند:

تو قوانین رو می‌شکنی و به یه قهرمان تبدیل میشی، ولی من که قوانین رو می‌شکنم به دشمن تبدیل می‌شم. منصفانه نیست!

و همچنین تیزر تازه منتشر شده، این شایعات جانی دوباره می‌گیرند و به نظر می‌رسد که واندا در نهایت در مقابل استرنج قرار خواهد گرفت. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا