گزینه اصلی مارول برای کارگردانی Avengers: Secret Wars لو رفت

چهره‌ای آشنا بازمی‌گردد

گزینه اصلی مارول برای کارگردانی Avengers: Secret Wars لو رفت سورنا رضایی ۱۰ ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
کارگردانی Avengers: Secret Wars

MyTimeToShineHello که افشاگری مشهور محسوب می‌شود، گزینه اصلی مارول برای کارگردانی Avengers: Secret Wars را لو داده است.

اگرچه مارول و والت دیزنی (Walt Disney) مانند همیشه محافظه کارانه عمل کرده‌اند، کاملاً واضح است که Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars مهم‌ترین فیلم‌های فاز ششم Marvel Cinematic Universe خواهند بود؛ فیلم‌هایی که از لحاظ اهمیت با Avengers: infinity War و Avengers: Endgame مقایسه می‌شوند. با توجه به اندک اطلاعات رسمی، The Kang Dynasty کارگردان خود را شناخته اما Secret Wars همچنان بدون کارگردان مانده است.

طبق گزارش‌های غیررسمی و قدیمی، مارول قصد دارد از میان فیلمسازانی که قبلاً با فرنچایز MCU همکاری داشته و از قضا پروژه‌شان موفق بوده‌، یک نفر را برای کارگردانی Avengers: Secret Wars انتخاب کند. از نام‌هایی که مطرح شده بودند می‌توان به جان فاورو (Jon Favreau) و رایان کوگلر (Ryan Coogler) اشاره کرد که بترتیب Iron Man و Black Panther را در پرونده هنری خود دارند.

MyTimeToShineHello یک افشاگر فیلم و سریال بوده و اخیراً از گزینه اصلی مارول برای کارگردانی Avengers: Secret Wars پرده برداشته است. طبق ادعای او، استودیو آمریکایی می‌خواهد وظیفه ساخت یکی از مهمترین و جاه طلبانه‌ترین پروژه‌هایش را به سم ریمی (Sam Raimi) بسپارد. فیلمساز آمریکایی با MCU غریبه نبوده و پیش از این Doctor Strange 2 را جلوی دوربین برد؛ اثری که بازخوردهای متنقاضی را از سوی مخاطبان دریافت کرد اما در زمینه مالی بسیار خوب ظاهر شد.

Doctor Strange 2 تنها پروژه ابرقهرمانی در پرونده هنری سم ریمی نیست. قبل از اینکه MCU شکل بگیرد، او سه گانه مرد عنکبوتی (Spider-Man) با نقش آفرینی توبی مگوایر (Tobey Maguire) را ساخته بود. در ضمن، برخی از کاربران فضای مجازی معتقد هستند ریمی گزینه مناسبی برای Avengers: Secret Wars نیست.

مایکل والدرون (Michael Waldron) که حدوداً یک سال پیش به Avengers: Secret Wars پیوسته بود تا فیلمنامه را بنویسد، ظاهراً از پروژه جدا شده است. در حال حاضر مشخص نیست دلیل قطع همکاری با مارول چه بوده یا چه مقدار در آماده سازی فیلمنامه پیشرفته داشت. با این حال، بنظر می‌رسد استودیو آمریکایی باید بخشی از تمرکزش را روی یافتن نویسنده‌ای جدید بگذارد.

Avengers: Secret Wars در سال ۲۰۲۷ میلادی اکران خواهد شد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا