حضور افتخاری سردبیر سابق مجله‌ی Famitsu در بازی Death Stranding

هیروکازو هامامورا به همراه روباه مشهور مجله‌ی Famitsu در بازی دیده شده‌اند

حضور افتخاری سردبیر سابق مجله‌ی Famitsu

افراد مختلفی به صورت افتخاری و در قالب یک کمئو در بازی Death Stranding حضور یافته‌اند که یکی از آنها سردبیر سابق مجله‌ی Famitsu است.

بازی Death Stranding مجموعه کاملی از Cameoها را در خود دارد که اکثر آنها دوستان نزدیک سازنده‌ی بازی یعنی هیدئو کوجیما هستند. از افرادی که در این بازی حضور دارند می‌توان به کانن اوبراین کمدین آمریکایی، ادگار رایت نویسنده‌ی فیلم Ant-Man و سم لیک رئیس استودوی رمدی اشاره کرد.

حال در آخرین اکتشافات بازیکنان در دنیای بزرگ Death Stranding، هیروکازو هامامورا و نماد این مجله یعنی Necky the Fox دیده شده‌اند. هیروکازو هامامورا شاید نامی آشنا برای همه‌ی ما نباشد، ولی این فرد شهرت زیادی در صنعت گیم ژاپن دارد. او سردبیر سابق مجله‌ی بسیار قدیمی Famitsu بوده که از سال ۱۹۸۶ در زمینه‌ی گیم فعالیت دارد. هیروکازو هامامورا مدت زیادی در این مجله حضور داشت، او اکنون به عنوان مدیرعامل و رئیس شرکت Enterbrain مشغول کار است.

مجله‌ی Famitsu به بازی Death Stranding نمره‌ی کامل یعنی ۴۰ از ۴۰ را داده است. در ۳۰ سال حضور این مجله تنها ۲۶ بازی توانسته‌اند نمره‌ی کامل را از این مجله دریافت کنند که بازی‌های Zelda: Ocarina of Time ،Soulcalibur ،New Super Mario Bros و Skyrim هم جزو آن‌ها هستند. سردبیر سابق مجله‌ی Famitsu پیش از این در دو بازی دیگر نیز حضور افتخاری داشته است؛ بازی Metal Gear Solid Peace walker و یک بازی انحصاری Wii به اسم Shibuya Scramble که فقط برای بازار ژاپن منتشر شده است .

برخی از کاربران ژاپنی علت نمره‌ی کامل مجله‌ی Famitsu را به حضور افتخاری هیروکازو هامامورا ارتباط داده‌اند. همین موضوع باعث ایجاد بحث‌های زیادی در ژاپن شده است. همچنین کاربران ژاپنی ذکر کردند که در نقد و بررسی این بازی در مجله هیچ گونه اشاره‌ای به حضور هامامورا نشده است.

بازی Death Stranding برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شده و قرار است در تابستان سال ۲۰۲۰ میلادی برای رایانه‌های شخصی هم منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا