به‌زودی قابلیت Photo Mode به بازی Death Stranding اضافه خواهد شد

بالاخره می‌توانید از مناظر شگفت‌انگیز این بازی عکس بگیرید

به‌زودی قابلیت Photo Mode به بازی Death Stranding اضافه خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Photo Mode بازی Death Stranding

طبق توییت منتشر شده از کوجیما پروداکشنز، به زودی Photo Mode به بازی Death Stranding برای دارندگان پلی‌استیشن 4 اضافه خواهد شد.

اواسط اسفند سال گذشته بود که کوجیما پروداکشنز تریلری از بازی Death Stranding منتشر که در آن از تاریخ انتشار نسخه‌ی ویندوز و حالت Photo Mode رونمایی کرد. در کنار این موضوع کراس‌اوری بین بازی Death Stranding و Half Life صورت خواهد گرفت.

Photo Mode نام حالتی است که در آن بازیکنان می‌توانند از فضای بازی عکس بگیرند. این حالت در بازی‌ها معمولا با امکاناتی ویژه‌ای همراه است. از جمله آن امکانات می‌توان به توانایی انجام فیگور‌‎های شخصیت‌های مختلف، چرخاندن زاویه‌ی دوربین، کنترل زمان و نوع آب و هوا اشاره کرد. حال به نظر می‌رسد که مراحل آزمایش و تولید Photo Mode به اتمام رسیده و به زودی برای دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. کوجیما پروداکشنز در این مورد نوشت:

بابت تمام نظرات و بازخورد‌هایتان متشکریم. ما خوشحالیم که می‌توانیم تایید کنیم، Photo Mode به زودی برای نسخه‌ی کنسول پلی‌استیشن 4 بازی Death Stranding اضافه می‌شود. منتطر اخبار بعدی ما باشید.

لازم به ذکر است که Death Stranding در پلتفرم ویندوز از قفل Denuvo استفاده می‌کند. این بازی، در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۲۰) به صورت رسمی برای کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه شد که بازخوردهای ضد و نقیضی هم از سوی کاربران و البته منتقدین دریافت کرد؛ آخرین بازی ساخته شده توسط هیدئو کوجیما، خالق مجموعه‌ی به یاد ماندنی Metal Gear Solid، آنطور که انتظار می‌رفت نتوانست به موفقیت دست پیدا کند. حال باید دید که این اثر روی ویندوز چه عملکردی خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا