راز بازی Death Stranding پس از ۴ سال کشف شد

توجه به جزئیات!

راز بازی Death Stranding پس از ۴ سال کشف شد عرفان بدری ۰ ۰۴ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
راز بازی Death Stranding

پس از حدود ۴ سال، راز بازی Death Stranding که در مبارزه با یکی از باس فایت‌های آن قرار داشت و کسی متوجه آن نشده بود، کشف شده است.

استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) به خاطر توجه زیادی که به جزئیات دارد، معروف است، جزئیاتی که شاید هیچ تاثیری در بازی نداشته باشند و حتی شاید اصلا کسی آن‌ها را نبیند. اکنون در حالی که بسیاری از طرفداران مشغول بررسی تریلر ریمیک بازی Metal Gear Solid 3: Snake Eater هستند تا رازهای آن را کشف کنند، یکی از طرفداران از کشف راز بازی Death Stranding خبر داده است.

به تازگی یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر با نام کاربری naven0m متوجه شده است زمانی که بازیکنان با باس فایت هیگز (Higgs) مبارزه می‌کند، قهرمان داستان سم (Sam) می‌تواند بخشی از گوش خود را از دست بدهد. در صورتی که شما جلوی هر حمله‌ای را بگیرید و سپس زمانی که هیگز سم را می‌گیرد، به او حمله‌ای نمی‌کند، هیگز گوش سم را می‌گیرد و تکه‌ای از آن را می‌کند. جالب است بدانید که در صورتی که این اتفاق برای سم بیفتد، تا آخر بازی به گوش او به همان شکل باقی خواهد ماند. شما در زیر می‌توانید تصاویر گوش سالم و کنده شده سم را مشاهده کرده و با یکدیگر مقایسه کنید:

این حجم از توجه به جزئیات واقعا شگفت‌انگیز است و انتظار می‌رود حتی در آینده رازهای دیگری نیز توسط بازیکنان کشف شوند. بازی Death Stranding در سال ۲۰۱۹ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و سپس در سال ۲۰۲۰ در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت. در ادامه نسخه Director’s Cut این عنوان در سال ۲۰۲۱ برای کنسول پلی‌استیشن ۵ و یک سال بعد برای رایانه‌های شخصی عرضه شد. هم اکنون دنباله این بازی با نام Death Stranding 2 به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۵ در دست ساخت قرار دارد و گزارش که در سال ۲۰۲۴ شاهد انتشار آن خواهیم بود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا