نورمن ریدس در حال انجام مذاکرات برای ایفای نقش در بازی Death Stranding 2 است

کوجیما پروداکشنز چندین پروژه را به صورت همزمان جلو می‌برد

نورمن ریدس در حال انجام مذاکرات برای ایفای نقش در بازی Death Stranding 2 است مریم خواجوی ۰ ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Death Stranding 2

ظاهرا بازی Death Stranding 2 در دست توسعه قرار دارد. چرا که که بازیگر قسمت اول این اثر، نورمن ریداس در حال انجام مذاکرات برای ایفای نقش در دنباله‌ی اثر آخرالزمانی هیدئو کوجیما است.

بازی Death Stranding Director’s Cut اولین بار در ماه ژوئن رونمایی شد و در مراسم گیمزکام ۲۰۲۱، با نمایش جدیدی همراه بود. در این تریلر شاهد محتوای داستانی و ویژگی‌‌های جدید بودیم که نشان از یک تجربه‌ی متفاوت و جذاب‌تر می‌داد. هر چند که نسخه‌ی اورجینال بازی Death Stranding با داستان خود تحسین مخاطبان را برانگیخت اما مکانیزم‌های گیم‌پلی آن اغلب خسته‌کننده توصیف می‌شد. بنابراین انتظار می‌رود که نسخه‌ی Director’s Cut بتواند در این زمینه عملکرد بهتری از خود نشان دهد و شاهد بهبودهای چشم‌گیری نسبت به نسخه‌ی قدیمی باشیم.

حال با توجه به اخبار اخیر به نظر می‌رسد که بازی Death Stranding Director’s Cut تنها پروژه‌ای نیست که استودیوی کوجیما پروداکشنز روی آن مشغول است و ظاهرا بازی Death Stranding 2 در دست توسعه قرار دارد.

نورمن ریدس (Norman Reedus) ستاره‌ی بازی Death Stranding و سریال مردگان متحرک در مصاحبه‌ی خود با IGN برزیل اعلام کرد که در حال انجام مذاکرات برای ایفای نقش در دنباله‌ی بازی دث استرندینگ است. البته این تنها اطلاعاتی است که در حال حاظر از این عنوان می‌دانیم و هنوز خبری از سایر جزئیات نیست.

نورمن ریدس پیش از این قرار بود در بازی Silent Hill به ایفای نقش بپردازد و حتی چهره‌ی او در انتهای دموی معروف این اثر (P.T) نمایش داده شد. با خروج کوجیما از کونامی و به هم خوردن این پروژه، کسی انتظار نداشت که باز هم چهره‌ی نورمن ریدس در بازی‌های ویدیویی مشاهده شود اما کوجیما ثابت کرد که در هر صورت با این بازیگر همکاری خواهد داشت. حال این سوال پیش می‌آید که آیا شاهد حضور این بازیگر در دیگر آثار کوجیما به جز Death Stranding خواهیم بود؟

کوجیما در گذشته اعلام کرد که برنامه دارد که چند پروژه (بازی‌های ترسناک اپیزودیک به همراه یک بازی کامل) را به صورت همزمان جلو ببرد. بنابراین انتظار می‌رود که استودیوی کوجیما پروداکشنز همزمان با توسعه‌ی نسخه‌ی دوم Death Stranding روی یک اثر ترسناک نیز کار کند. این اولین باری نیست که کوجیما دست به چنین عملی می‌زند و در گذشته نیز همزمان با توسعه‌ی Metal Gear Solid V، پروژه‌ی سایلنت هیل را نیز جلو می‌برد.

از آن‌جایی که بازی هنوز در مراحل ابتدایی به سر می‌برد و صحبت از انجام مذاکره است، به نظر می‌رسد که تا زمان انتشار یه نمایش واقعی و جزئیات بیش‌تر از Death Stranding 2 زمان زیادی باقی مانده باشد.

بازی Death Stranding Director’s Cut در تاریخ دوم مهرماه انحصارا برای پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا