1%
  • 10/10

مراقب اسپویل‌ها باشید؛ فیلم ددپول و ولورین زودتر از موعد در ژاپن اکران خواهد شد

تغییر در برنامه‌های مارول!!

مراقب اسپویل‌ها باشید؛ فیلم ددپول و ولورین زودتر از موعد در ژاپن اکران خواهد شد ۱۶۲ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
فیلم ددپول و ولورین

به‌لطف گزارش‌های جدید، رسما تایید شده که فیلم ددپول و ولورین قراره زودتر از موعد تعیین شده در سینماهای ژاپن اکران شود.

متاسفانه بنا به یک سری دلایل که بارها درباره‌شان صحبت شده، طی چند سال اخیر شاهد افت چشمگیر فرانچایز مولتی میلیاردی دنیای سینمایی مارول بودیم. برخلاف حماسه بی‌نهایت که شاهکار پس از شاهکار خلق می‌کرد، آثار حماسه مولتی‌ورس یکی در میان خوب و ناامیدکننده بوده است. به‌همین خاطر همه نگاه‌ها به رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine است که تا یک ماه آینده راهی سینماها می‌شود و طبق گزارش‌های متعدد قراره دنیای سینمایی مارول را از باتلاقی که در آن گیر کرده بیرون بکشد.

به‌دنبال صدور مجوز اکران فیلم در کشور چین، تیزر تبلیغاتی جدیدی منتشر شده و رسما تایید کرده که فیلم ددپول و ولورین قراره دو روز زودتر، یعنی در تاریخ ۲۴ جولای (۳ مرداد سال جاری) راهی سینماهای ژاپن بشود. شاید این موضوع در نگاه اول چندان مهمی نباشد، اما اکران زود هنگام فیلم در سینماهای ژاپن به این معنا است که شبکه‌های اجتماعی مختلف قراره زودتر از آنچه انتظار داشتیم با اسپویل‌های کوچک و بزرگ پر شوند. بنابراین با ورود به ماه مرداد باید احتیاط بیشتری به خرج بدهید و تاجایی که امکان دارد، از فضای مجازی به‌خصوص اینستاگرام و یوتیوب (منبع اصلی اسپویل‌ها) فاصله بگیرید.

از داستان فیلم Deadpool & Wolverine چه می‌دانیم؟ از آنجایی که استودیو مارول بخش قابل توجهی از فیلم را مخفی نگه داشته، نمی‌دانیم قسمت پایانی سه‌گانه ددپول چه سورپرایزهایی برای طرفداران تدارک دیده، اما اخیرا خلاصه‌ جدیدی از داستان فیلم منتشر شده که به معنای واقعی کلمه هوش از سرتان می‌برد. طبق این خلاصه داستانی، ددپول و ولورین نه‌تنها برای شکست دادن طیفی از ابرشرور‌های مارول با یکدیگر همکاری می‌کنند، بلکه قراره بدون هیچ دعوتی به دنیای سینمایی مارول بیایند و سبک و درجه سنی بزرگسال فرانچایز مردان ایکس فاکس را روی برخی از لحظات مورد علاقه‌مان از فاز اول تا چهارم اعمال کنند.

در حال حاضر هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید نشده، ولی بازدید از مهمترین وقایع فاز اول تا چهارم می‌تواند به این معنا باشد که قراره شاهد تغییر کردن تاریخ دنیای سینمایی مارول باشیم. اگر به‌خاطر داشته باشید خود ددپول در اولین تیزر تریلر گفته بود: “دنیای سینمایی کوچولوی شما قراره برای همیشه تغییر کند”. بنابراین می‌توان تا حدودی نسبت به حقیقت داشتن آن مطمئن بود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

162 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments