1%
  • 10/10

کارگردان ددپول و ولورین خواستار ساخت فیلم Deadpool 4 است

بمب پشت بمب!!

کارگردان ددپول و ولورین خواستار ساخت فیلم Deadpool 4 است ۴۸ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
ساخت فیلم Deadpool 4

به‌دنبال مطرح کردن ایده ساخت رویداد کراس اوری ددپول و اسپایدرمن، آقای شان لوی (Shawn Levy) نسبت به ساخت فیلم Deadpool 4 نیز ابراز علاقه کرده است.

اینطور که به نظر می‌رسد، شان لوی ناجی اصلی فرانچایز مولتی میلیاردی دنیای سینمایی مارول است، زیرا او علاوه‌بر فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine که ماه آینده راهی سینما می‌شود، ایده‌های بسیار بزرگتری دارد. ابتدا رسانه ددلاین در گزارشی رسمی تایید کرد که استودیو مارول با شان لوی وارد مذاکره شده تا هدایت پنجمین فیلم انتقام جویان که پیش‌تر با نام Avengers: The Kang Dynasty شناخته می‌شد را بدست بگیرد. به‌گفته ددلاین، او آخرین نسخه فیلمنامه را خوانده اما هنوز پاسخ قطعی نداده است.

سپس حین صحبت با رسانه توتال فیلم، او نسبت به ساخت رویداد کراس اوری Deadpool & Spider-Man ابراز علاقه کرد. در حال حاضر هیچ منبع خبری در این رابطه اظهار نظر نکرده، اما با توجه به رابطه خوب ددپول و اسپایدرمن در کمیک‌ها و همچنین تضمین بودن موفقیت ددپول در گیشه، احتمال ساخته شدن این فیلم رویایی خیلی بالاست. بله به‌خاطر مسائل حقوقی، ممکن است برخی موانع وجود داشته باشد ولی ارقام ددپول در گیشه به‌تنهایی برای متقاعد کردن سونی پیکچرز کافیست.

بااینکه هنوز ۲۴ ساعت از انتشار این خبر هیجان انگیز نگذشته، شان لوی در مصاحبه دیگری با رسانه ددلاین، نسبت به ساخت فیلم Deadpool 4 نیز ابراز علاقه کرده است. هنوز نمی‌دانیم که آیا این فیلمساز بااستعداد ایده خاصی در ذهن دارد یا نه، ولی به نظر می‌رسد داستان مولتی‌ورسی ددپول و ولورین پتانسیل راه اندازی یک سه‌گانه جدید را دارد. حالا اینجا سوال پیش می‌آید که قسمت بعدی قراره روایت‌گر چه داستانی باشد؟ خوشبختانه از آنجایی که ددپول یک موجود نکسوسی و قانون شکن است، سناریوها بی‌شمار هستند. مارول فقط باید سوژه مناسبی پیدا کند تا Deadpool 4 صرفا یک تلاش برای موفقیت قسمت قبلی نباشد.

اگر استودیو مارول در همایش کمیک کان سن دیگو پیش‌رو حضور داشته باشد، ممکن است به‌روزرسانی‌های رسمی در رابطه با موارد اشاره شده با طرفداران به اشتراک گذاشته شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

48 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments