1%
  • 10/10

آیا بازوهای هیو جکمن در فیلم Deadpool and Wolverine جلوه‌ ویژه است؟

شوکه‌کننده‌ترین گمانه‌زنی مطرح شده!!

آیا بازوهای هیو جکمن در فیلم Deadpool and Wolverine جلوه‌ ویژه است؟ ۴۲ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
هیو جکمن در فیلم Deadpool and Wolverine

کارشناسان جلوه‌های ویژه به‌تازگی با بررسی تیزر و تریلرهای رسمی، در اقدامی شوکه‌کننده مدعی شدند که بازوهای هیو جکمن در فیلم Deadpool and Wolverine واقعی نیستند.

وقتی اولین تصویر رسمی از ظاهر جدید ولورین در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول منتشر شد، طرفداران به دو دسته تقسیم شده بودند. دسته اول از اینکه هیو جکمن (Hugh Jackman) بالاخره قراره لباس کمیکی زرد و آبی ولورین را به تن کند خوشحال بودند اما دسته دوم که همیشه دلیلی برای هیت دادن پیدا می‌کنند و هیچوقت از هیچ چیزی راضی نیستند، از بلند بودن آستین‌ها انتقاد کرده بودند. صحبت درباره این موضوع به‌قدری زیاد شده بود که مارول تصمیم گرفت در دومین تریلر از ورژن بدون آستین لباس رونمایی کند و به هرگونه بحث‌ پوچی پایان بدهد.

با دیدن دومین تریلر همه مطمئن بودیم که در مقطعی جهش‌یافته نامیرای محبوب داستان از روی خشم آستین‌های لباس خود را پاره می‌کند اما به نظر می‌رسد استودیو مارول هیچگاه چنین برنامه‌ای نداشته و با استفاده از جلوه‌های ویژه آستین‌های لباس را حذف کرده است. در قسمت ۱۳۸ برنامه React to Bad & Great CGi، گروهی از کارشناسان جلوه‌های ویژه با بررسی چندین تیزر و تریلر رسمی مدعی شدند که برخلاف آنچه انتظار می‌رفت، بازوهای هیو جکمن در فیلم Deadpool and Wolverine واقعی نیستند.

از آنجایی که هنوز هیچ منبع خبری موثقی این موضوع را تایید یا تکذیب نکرده، نظر دادن درباره فیک بودن بازوهای هیو جکمن کمی دشوار است، به‌خصوص اگر تمرین‌های سخت و فیزیک بی‌نقص هیو جکمن را در نظر بگیریم. اما با این حال نمی‌توان هم فراموش کرد که مارول همیشه تریلرهای خود را به‌منظور جلوگیری از اسپویل شدن نکات داستانی مهم دستکاری می‌کند، مثل حذف کردن اسپایدرمن‌ها از تریلر Spider-Man: No Way Home یا حذف کردن سنگ‌های ابدیت از اولین تیزر تریلر Avengers: Infinity War. بنابراین هیچکس به‌طور قطعی نمی‌داند که حقیقت ماجرا چیست. خوشبختانه تنها چهار هفته تا اکران فیلم و یافتن پاسخ این سوال باقی مانده است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool and Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

42 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments